Skocz do zawartości

Mi 4i - Backup systemu


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Telefon mam od Accessories4you z wgranym polskim systemem.

Poprzednio miałem S3 z MIUI, wchodziłem w recovery, tam wybierałem opcje backup lub restore i mogłem zrobić lub przywrócić kopię systemu.

W tej chwili uruchamia mi sie MI recowery, a tam takiej opcji nie ma.

 

Stąd też pytanie, jak zrobić taki backup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TWRP to zainstalowałem go do instalacji MIUIPolska. Niedawno robiłem kopię całego MIUI więc działa. Kopii robionej z innego telefonu przez kopię MIUI raczej nie przywrócisz do niego. Próbowałem z Mi4 i nie widziało jej bo ma inną strukturę na Mi4i. Co innego z Mi2S z V5 na Mi4 z V6, tam poszło mi bez problemów. Może V7 coś w tym temacie zmienią.

Edytowane przez preston2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWRP zainstalowałem. Dzięki za pomoc.

W sumie największy problem miałem ze sterownikami ADB które nie miały ochoty się zainstalować.

TWRP to inna bajka w porównaniu z tym MI recovery.

 

Chyba jednak wolę kopię systemu niż to coś co udaje to samo w MIUI.

Właśnie pokazało 100% choć widać że nie zrobiło kopii wszystkich programów i .. stoi. No nic poczekam :)

Może kiedyś skończy.

 

Oczywiście nie miałem ochoty zrzucać backupa z S3 na Mi 4i. Gdyby sie nawet udało, to cegła gwarantowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

sorry ze się podczepiam ale możecie mi napisać jak ten backup xiaomi działa - chodzi mi o lpkalny backup nie w chmurze. Tzn w jakim stanie są backupowane takie programy. "As it is" z wszystkimi ustawieniami z chwili backupu czy po prostu są zainstalowane tak jakbym zainstalował np apkę ze sklepu googla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...