Jump to content

Miui V7 dla Redmi 1


Recommended Posts

U mnie po ogarnięciu przez Acida tego pliku z ZRam wszystko działa pięknie. SDswap bez zarzutu, wszystko jak w w ostatniej wersji MIUIv6 tylko że ustawienia są ładniej pogrupowane. Szkoda tylko że nie ma widżetu pogody na pasku stanu

Link to post
Share on other sites

Mnie tylko irytuje że w Mv6 jak sie przechodziło na boczne pulpity to na belce pojawiał sie zegarek a na głównym on znikał....

 

Teraz natomiast jest on ciągle na belce niezalezienie na którym pulpicie jestem...

Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać, że po zainstalowaniu MIUI7 mój staruch zyskał drugą młodość! Aplikacje na prawdę szybko się teraz uruchamiają. System lepiej zarządza RAMem przez co apki dłużej pozostają w pamięci i rzadziej ładują się ponownie. Jednak największym zaskoczeniem jest bateria. Wcześniej siedziałem na wersji 5.7.9. i byłem powoli zrezygnowany - telefon trzymał czasami ledwo jeden dzień na baterii. Tak samo było na wielu wcześniejszych devach. Myślałem, że po prostu bateria pada, ale po zainstalowaniu 5.8.20. wszystko wróciło do stanu sprzed miesięcy.

Ogólnie moim zdaniem aktualizacja bardzo na plus i polecam.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem jaka zmiana partycji. Co do SD swap to to nigdy nie był wymagany. Po prostu używamy go tylko jak ktoś potrzebuje większej pamięci wewnętrznej.

Zresztą MIUI 7 to praktycznie lepsza 6.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info ... pytałem się głównie dlatego, że miałem dziwną opcję a mianowicie w recovery RR nie widział mojej kartySD i nie mogłem zainstalować ROMu. Musiałem się odrobinę nakombinować ale wszystko śmiga jak ta lala. Musze przyznać że jak na parametry RR to telefon faktycznie dostał drugie życie. Są jeszcze jakieś proste błędy (choćby aplikacja motywów - wchodzisz i jest po polsku ale po chwili język zmienia się na chiński :) ) ale poza tym to świetne zarządzanie pamięcią. 

Link to post
Share on other sites

Wątek się przydał, ale nie dało się od razu zaktualizować twrp po prostu telefon nie wchodził do recovery, musiałem najpierw wgrać miui6 i po tym już udało się zaktualizować wgrałem miui 7 i narazie wszystko działa.

 

Strasznie są duże ikony jak dla ślepych :D w miui 7 da się to trochę zmniejszyć?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...