Skocz do zawartości

Orange ujawnia ceny smartfonów z serii Xiaomi 13 tuż przed ich premierą


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Mi 13 Lite za 2500 PLN? Rok temu kupiłem Mi 11 lite 5G NE za 1300 PLN i to mój ostatni telefon Xiaomi, bo zmian praktycznie zero w nowych modelach, a ceny poszły mocno w górę.Teraz smartfony Xiaomi nie są już opłacalne w stosunku do innych firm, a aktualizacje Miui są co raz gorsze.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Master napisał(a):

no to ładnie pojechali z ceną ... w trading shenzen 13 pro 12gb/256 kosztuje niecałe 1000 euro ...

Dla tego lepszym rozwiązaniem byłyby zamawianie ich w tym sklepie. Pamiętam czasy jak Xiaomi Mi 9 w naszym kraju były w tak atrakcyjnej cenie, że aż trudno było je upolować. Sam czekałem, aż strona się odświeży. No ale jak widać czasy taniego Xiaomi to już historia.

Dlatego też Kacper Skrzypek opublikował na portalu osobny artykuł poświęcony zakupom w sklepie TradingShenzen. Zainteresowani znajdą ten artykuł tu

Tam ceny nie są aż tak wysokie, jak w naszym kraju.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam Błażejewski napisał(a):

Dla tego lepszym rozwiązaniem byłyby zamawianie ich w tym sklepie. Pamiętam czasy jak Xiaomi Mi 9 w naszym kraju były w tak atrakcyjnej cenie, że aż trudno było je upolować. Sam czekałem, aż strona się odświeży. No ale jak widać czasy taniego Xiaomi to już historia.

Dlatego też Kacper Skrzypek opublikował na portalu osobny artykuł poświęcony zakupom w sklepie TradingShenzen. Zainteresowani znajdą ten artykuł tu

Tam ceny nie są aż tak wysokie, jak w naszym kraju.

 

Polska bogaty kraj a ludzie żyją dostatnio i majętnie :) w sumie jakoś nie widzę na razie potrzeby wymieniać mi 11 na 13tkę - chociaż ta wersja PRO jest całkiem fajna - myślę, że zaczekam na 14tkę ... wtedy się pomyśli ... tam jedynie co może być problemem przy tych chińskich wersjach to brak tego jednego pasma w LTE - czyli B20 - ale na terenach zurbanizowanych nie powinno to na nic rzutować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...