Kup Xiaomi 13/Pro z Xiaomi.eu na TradingShenzhen!

Kacper Skrzypek
21 komentarzy

Jeżeli chcesz już teraz kupić najnowsze flagowce od Xiaomi i nie martwić się instalacją oprogramowania Xiaomi.eu samemu (lub z pomocą serwisu), to możesz to zrobić. Wystarczy skorzystać z oferty znanego, zaufanego u nas sklepu TradingShenzhen.com, który tymi sprawami zajmie się za Ciebie.

Dlaczego warto?

  • To dzięki temu sklepowi my (jako zespół Xiaomi.eu) możemy sprawdzać nasze ROM-y na najnowszych urządzeniach Xiaomi przed ich wydaniem.
  • Wszystkie urządzenia sprzedawane przez TradingShenzhen są sprawdzane przed wysyłką – nie musisz się obawiać tego, że dostaniesz “cegłę” zamiast telefonu, nie będzie też podejrzanego oprogramowania.
  • Nawet w przypadku wyboru chińskiego oprogramowania (a nie Xiaomi.eu) przy kupnie, będziesz mieć dostęp do sklepu Google Play i działających płatności zbliżeniowych.
  • Jeśli zechcesz zainstalować Xiaomi.eu samemu, na stronie sklepu (bądź naszej) znajdziesz odpowiednie poradniki.
  • W razie problemów z działaniem smartfonu sklep oferuje roczną gwarancję realizowaną w serwisie w Europie, a także szybką i fachową pomoc techniczną.
  • W przeciwieństwie do wielu innych chińskich sklepów TradingShenzhen dostarcza w gratisie europejski adapter do ładowarki, dzięki czemu nie trzeba szukać po zakupie odpowiedniej przejściówki (i ponosić dodatkowych opłat).
  • Przed zakupem możesz skorzystać ze stworzonego przez sklep narzędzia, które pozwoli sprawdzić, czy pasma LTE i 5G wykorzystywane przez Twojego operatora będą działać w konkretnym telefonie.
  • Niektóre urządzenia oferowane przez TradingShenzhen znajdują się w magazynie w Europie, dzięki czemu czas dostawy znacznie się skraca.

Za ile?

W chwili pisania tego artykułu Xiaomi 13 i 13 Pro można zakupić w obniżonych cenach:

Powyższe ceny dotyczą telefonów z oryginalnym oprogramowaniem MIUI China; jeśli chcemy mieć od razu zainstalowany Xiaomi.eu, koszty wzrastają o około 100 złotych. Trzeba się będzie też liczyć z nieco dłuższym oczekiwaniem na urządzenie (od 5 do 10 dni) ze względu na konieczność oczekiwania na odblokowanie bootloadera (168 godzin).

W związku z tym, iż sprzedawane urządzenia to warianty chińskie, nie obsługują one pasma B20 LTE.

Przesyłka

Ponieważ obecnie Xiaomi 13/Pro można zakupić w tym sklepie jedynie z Chin, do wyboru jest w zasadzie tylko jeden sposób dostawy: Global Priority. Alternatywa w postaci DHL Express, oferowana przez sklep, nie jest dostępna (przynajmniej w chwili pisania tej publikacji).

Koszt dostawy w ramach Global Priority to około 75 złotych. W przeciwieństwie do DHL Express będziemy musieli oczekiwać nieco dłużej na przesyłkę (około 10-14 dni, choć zdarza się, że szybciej), lecz w większości przypadków unikniemy płacenia dodatkowych opłat, które mogą być częstsze przy wyborze DHL Express (np. podatku VAT).

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner