Skocz do zawartości

Animacja powiadomienia


Radovid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam POCO x4 pro na którym ustawiłem funkcję powiadomienia za pośrednictwem animacji na zablokowanym ekranie w przypadku połączenia/sms/ wiadomości messenger. Problem polega na tym, że animacja wyświetlana jest jednorazowo po czym ekran pozostaje całkowicie wyłączony. Czy istnieje możliwość ustawienia takiego powiadomienia w trybie ciągłym tak by ekran sygnalizował powiadomienie i po 10 minutach, a nie tylko parę sekund po wiadomości?

 

 

Screenshot_2022-11-29-19-15-49-447_com.miui.aod.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma amoled. Są tam takie ustawienia żeby powiadomienie wyświetlało się cały czas, ale błyskać nie będzie przez 10 minut. Ja mam ustawione podświetl ekran i też raz się podświetli i koniec. Zostaje ikonka  (oprócz FB) powiadomienia. Ja mam inny model telefonu. Sprawdź ustawienia Ekran zawsze włączony i powiadomienia. U mnie są one zdublowane w tych ustawieniach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Radovid napisał(a):

Czy istnieje możliwość ustawienia takiego powiadomienia w trybie ciągłym tak by ekran sygnalizował powiadomienie i po 10 minutach, a nie tylko parę sekund po wiadomości?

Nie w domyślnych ustawieniach. Może jest jakaś modyfikacja, która to umożliwia, chociaż ja o takowej nie słyszałem.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 20.11.2023 o 19:18, Bystry napisał(a):

Witam 

Chciałem odświeżyć temat, znalazl ktoś rozwiązanie tzn żeby animacja powiadomienia błyskała cały czas dopuki nie odblokujemy telefonu?

Telefon poco x5 5g 

na pewno nie zrobisz tego w samym romie ... może jakiś alternatywny launcher (Nova?) jeśli Ci na tym zależy trzeba by pogrzebać się w necie ewentualnie kombinować z jakimś apkami ze sklepa Play (coś jak w załączeniu ...) - albo jedno i drugie 🙃 może jakiś customowy AOD to ma? nie wiem czy ktoś tu coś pomoże sensownie w temacie ...

Screenshot_2024-02-15-21-27-03-385_com.android.vending.jpg

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...