Skocz do zawartości

Brak możliwości dodania karty płatniczej, brak szybkiego ładowania, brak możliwości wgrania netflxa


ziembol89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

 

Jestem nowy i nie widziałem wątku podobnego do mojego. Dwa dni temu odebrałem nowe Mi 11 zamówione z Chin w wersji global  13.0.4 Stabilna 

w wersji android 12SKQ1.211006.001  i podczas synchronizacji telefonu nie mogę dodać karty gdyż wyskakuję informacja, iż może mieć dostęp do roota lub korzystać  z korzystać z niecertyfikowanego oprogramowania dodatkowo podczas ładowania nie ma ikony super szybkiego ładowania i zastanawiam się czy jest to spowodowane jakimś formowaniem baterii podczas pierwszych ładowań. Gdzieś czytałem, że powodem braku szybkiego ładowania może być właśnie oprogramowanie któe blokuje tą opcje. A na sam koniec nawet w sklepie play nie mam możliwości wyszukania netflix po prostu brak. Powiem szczerze, że zależy mi na tych opcjach głównie ładowaniu i płatności. Czy ktoś z Was miał podobne sytuacje i może pomóc? coś czytałem , by zrobić root i wgrać miui polska ale  jest to dla mnie troche czarna magia i nie chce nic zepsuć ....  z góry dziękuję 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku masz chińskie czy globalne oznaczenia? (najlepiej to stwierdzić po numerze modelu - M2011K2C to China, M2011K2G to Global). Skoro masz odblokowany bootloader, to zapewne chińska, ale najlepiej się upewnić.

Jeśli chińska, no to pozostaje wgranie miuipolska (mogę w tym pomóc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Na pudełku masz chińskie czy globalne oznaczenia? (najlepiej to stwierdzić po numerze modelu - M2011K2C to China, M2011K2G to Global). Skoro masz odblokowany bootloader, to zapewne chińska, ale najlepiej się upewnić.

Jeśli chińska, no to pozostaje wgranie miuipolska (mogę w tym pomóc).

Chińskie znaczki i tak jak piszesz M2011k2c.

Oj super by było jak bym mógł na Ciebie liczyć. A to prawda że czeka się za jakimś odblokowaniem 7 dni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Gdybyś miał zablokowany bootloader, to musiałbyś istotnie czekać. Ale nie masz, bo wersja chińska nie działa na Globalu bez odblokowanego bootloadera. Możesz od razu wgrywać TWRP i Xiaomi.eu/miuipolska (to to samo).

Super, czyli może jutro już za to się wezmę albo może jeszcze dziś. Zaraz odpalę laptopa i poszukam Twojego poradnika . Ale już mam stracha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrali Ci oficjalnego globala, ale z powodu odblokowanego bootloadera (którego nie możesz zablokować) niektóre aplikacje i płatności nie będą działały. Jedyna rozsądną opcja to wgranie miuipolska, gdzie to powinno działać z odblokowanym bootloaderem. O ile Google nie wymyśli czegoś nowego w zabezpieczeniach, a ciągle kombinują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...