Skocz do zawartości

Redmi 9t - problem z kłódką


Wlodek_Mega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z przyklejeniem aplikacji za pomocą "kłódki", w moim starym redmi 4x było to proste:

kwadracik na dole ekranu, przytrzymać wybraną aplikację i pojawiała się kłódka do wyboru.

W redmi 9t  niestety kłódka się nie pojawia - są 3 inne opcje a mianowicie wyświetlanie na górze pulpitu, wyświetlanie na pulpicie i przejście do ustawień aplikacji, niestety żadna z tych opcji nie przykleja aplikacji w tle.

Bardzo proszę o pomoc bo koncepcje mi się skończyły a w necie są tylko opisy jak dla redmi 4x.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz gdzieś na pulpicie aplikacji "Panel sterowania". Po jej uruchomieniu wzrok swój kierujesz na prawy górny róg tam jest takie koło zębate. Wchodzisz w te opcje aplikacji Panel sterowania i szukasz takiego czegoś jak "Przyspieszenie prędkości" i tam klikasz w "Zablokuj aplikacje". Tam sobie wybierasz aplikacje, które mają mieć kłódkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to z tego że mi wywali z pamięci skoro mam włączony autostart i za moment będzie odpalona znów. Ja nie pisałem o oszczędzaniu, a wręcz o czymś odwrotnym, o ciągłym zasilaniu. Powiem tak. Nie widzę żadnej różnicy w działaniu aplikacji z włączaoną czy bez włączonej kłódki. Mówię o tych aplikacjach które mają włączone autostart i zasilanie bez ograniczeń. Dlatego pytam się czego spodziewać się po włączeniu tej kłódki, bo może czegoś nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brawo napisał:

Mówię o tych aplikacjach które mają włączone autostart

To sprawdź po jakim czasie zamknięta aplikacja która jest dodana do autostartu sama się uruchomi. I czy w ogóle sama się uruchomi bez restartu telefonu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomi się. Przecież mówię że mam tak ustawione aplikacje i działają bez resetu telefonu. Nie są zabijane. Blue meil, Locus, Map my run... Zresztą one podają komunikaty żeby tak ustawić te opcje. Czyszcze nawet pamięć ręcznie, a one i tak powstaną same. Acha. Jeszcze ACR tak mam ustawiony i też działa nawet po czyszczeniu z pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz farta bo u mnie bez kłódki nie przychodzą powiadomienia z MSG, Yaata, Zepp, Inpost, Tapatalk. Mimo ustawienia autostartu i bez ograniczeń. A przykładowo Zepp bez kłódki traci synchronizację z zegarkiem.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...