Jump to content

Wlodek_Mega

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

About Wlodek_Mega

 • Birthday 07/22/1960

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4x

Wlodek_Mega's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam serdecznie Nie zakładałem nowego tematu ponieważ mam podobny zamiar, czyli zakup. Niestety nie mogę się doszukać które smartfony posiadają opcje które mnie interesują, a mianowicie: - Funkcja odblokowania twarzą - czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem ( tę opcję ostatecznie mogę sobie odpuścić bo może być poza moim zasięgiem finansowym) Mam na oku Redmi Note 11 Pro 5G 6/64GB ale nie wiem czy to dobry wybór? Obecnie mam Redmi 4x i nie mam zamiaru wykorzystywać telefonu do gier czy obsługi ciężkich programów, głównie używam programy identyfikacji bankowej, przeglądarkę i podstawowe programy. Z góry dzięki za podpowiedź i pozdrawiam. Włodek
 2. stereo0 Dziękuję bardzo za podpowiedź, wszystko działa tak jak chciałem.
 3. Witam Mam problem z przyklejeniem aplikacji za pomocą "kłódki", w moim starym redmi 4x było to proste: kwadracik na dole ekranu, przytrzymać wybraną aplikację i pojawiała się kłódka do wyboru. W redmi 9t niestety kłódka się nie pojawia - są 3 inne opcje a mianowicie wyświetlanie na górze pulpitu, wyświetlanie na pulpicie i przejście do ustawień aplikacji, niestety żadna z tych opcji nie przykleja aplikacji w tle. Bardzo proszę o pomoc bo koncepcje mi się skończyły a w necie są tylko opisy jak dla redmi 4x.
 4. Dziękuję bardzo za pomoc, zainstalowałem aplikację Googl i wszystko działa aż miło. Pozdrawiam Włodek
 5. Witam wszystkich Na wstępie muszę zaznaczyć że w telefonach nie jestem zbyt biegły, kupiłem Redmi 1s i na razie skupiłem się na aktualizacjach z czym sobie już radzę więc jeśli ktoś zechce pomóc to proszę łopatologicznie. Spodobał mi się u kolegi program do tłumaczenia na wiele języków, bez pisania wystarczy powiedzieć a on tłumaczy - więc do pobrałem i zainstalowałem. I tu mam problem, tłumaczy ale tylko z klawiatury, z mikrofonu nic, wręcz ma mikrofon przekreślony na czerwono. Bardzo proszę o pomoc, nie wiem czy muszę coś włączyć w ustawieniach czy też należy jakiś dodatkowy program zainstalować do rozpoznawania głosu. Pozdrawiam wszystkich Włodek
 6. Witam wszystkich chciałem dziś na najnowszym oprogramowaniu uruchomić ANT+, robiłem to instalując programy zgodnie z opisem tu http://www.gizmozone.in/enable-ant-in-your-xiaomi-smartphone/ no i niestety nie wyszukuje mojej opaski (ANT+ Garmin). Bardzo proszę o pomoc.
 7. Na piątkowym Miui nie mogę wyłączyć SIM1 (Aero2). W starszej wersji nie było problemu a tu przy prubie wyłączenia mam info że funkcje tej karty musi przejąć druga karta a ja nie chcę trznsmisji danych na SIM2 (orange). Jest to jakiś błąd czy czegoś nie umiem ?
 8. To prawda że ta nowa strona jest tak zakręcona że tylko ci co wiedzą gdzie są w stanie na niej coś znaleźć Ale co tam, tu znajdziesz nowszą wersję.
 9. Czy koledzy wiedzą jak w miui6 można skalibrować kompas ?? Po każdym włączeniu pokazuje północ w innym miejscy - POMOCY.
 10. Mam to samo - staje na animacji Miui Polska i nie wiadomo co zrobić.
 11. Jest to mój pierwszy wpis po długiej obserwacji więc witam serdecznie wszystkich bywalców. Jestem nowym i niedoświadczonym użytkownikiem modelu 1S stąd może mi się zdarzyć jakieś pytanie na poziomie podstawowym. Więc proszę napisz jak można skalibrować baterię a może wskaźnik ? Pozdrawiam Włodek
×
×
 • Create New...