Skocz do zawartości

POCO F3 / Redmi K40 - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.5.0.SKHCNXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, marciniozo napisał:

Pakiet bezpieczeństwa z kwietnia 2022r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu. Poza tym działa tak jak działało. U mnie OK. bateria trzyma dobrze, żadnych problemów.

Ok. Dziękuje. To będę wgrywał. 
A jaka wersja przeglądarki jest w ROMie 13.0.6.0? Bo w 13.0.5.0 jest 12.16.3.1-gn. I czy dalej przeglądarka nie potrafi sama wykryć czy system jest w trybie jasnym czy ciemnym? Bo nie bardzo rozumiem jak aplikacja systemowa - przeglądarka Xiaomi nie potrafi sama przełączyć się w tryb zgodny z systemem. Ta funkcja nie działa od bardzo dawna, trzeba robić to ręcznie, albo zmienić przeglądarkę.   

Edytowane przez dzeryae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie ma jeszcze wątku o 13.0.6.0 to wrzucam tutaj. Zauważyłem, że zmienił się nieco układ menu (przyciski BT, pasek jasności itp.). W załączniku wygląd w wersji 13.0.6.0. Według mnie poprzednie było ładniejsze, choć to pewnie kwestia gustu.

Screenshot_2022-06-13-14-40-40-496_com.miui.home.jpg

Edytowane przez dzeryae
dodanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2022 o 14:52, dzeryae napisał:

Ponieważ nie ma jeszcze wątku o 13.0.6.0 to wrzucam tutaj. Zauważyłem, że zmienił się nieco układ menu (przyciski BT, pasek jasności itp.). W załączniku wygląd w wersji 13.0.6.0. Według mnie poprzednie było ładniejsze, choć to pewnie kwestia gustu.

Screenshot_2022-06-13-14-40-40-496_com.miui.home.jpg

Bezsensowna zmiana. Zabrano dwa pola z górze, gdzie był BT i Wi-Fi. Jasność był na spodzie, a koło niej Auto i było git. Nie wiem kto to wymyśla, ale lepiej coś spitolić niż poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, QbaPL napisał:

Bezsensowna zmiana. Zabrano dwa pola z górze, gdzie był BT i Wi-Fi. Jasność był na spodzie, a koło niej Auto i było git. Nie wiem kto to wymyśla, ale lepiej coś spitolić niż poprawić.

Właśnie, ten nowy układ nie jest ani ładniejszy, ani wygodniejszy. Wręcz odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...