Jump to content

Wymiana baterii


Damian78
 Share

Recommended Posts

Ja wymieniałem już 3x, polecam skleić na taśmę dwustronna a nie na klej. Jest duża szansa że za miesiąc będziesz rozbierał telefon na nowo. Baterie do mi 9 to ścierwo. Nagrzej mocno telefon zrób to przy oknie (o ile nic nie ma za oknem) ewentualnie Przygotuj wiadro metalowe z wodą. Bateria łatwo może się zapalić

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu TapatalkaLink to comment
Share on other sites

Niestety. Dobra bateria w telefonie to tylko ta oryginalna. Jakikolwiek zamiennik to już nie to samo. Wymieniłem ich sporo w różnych modelach, na różne "firmowe" baterie i niestety daleko im do oryginałów. 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli się uszkodziła a zapewne tak jest, to ją wywal całkowicie. Telefon skleja się na kleju lub mniej problematycznie na tą chwilę użyj taśmy dwustronnej. Zapewne będzie tak że będziesz wracał do starej baterii

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wymieniłem na 4000mha i wszystko działa.

 

4000mah jest troszkę większa ale wchodzi. Właśnie testuje. Z chin za 60zl kupiłem. A wymieniłem w serwisie za 100zl i miała 2100mha realnie i trzymała 4h. A jak narazie cały dzień używałem i mam 29% od 56.

IMG_20211124_171252.jpg

Na YT jest poradnik dokładnie z tej baterii co ja. I podejrzewam że ty też. 

 

Po wymianie baterii tak to wygląda. Jak narazie wynik bardzo dobry. Tym bardziej że cały czas używam. A jak nie używałem to przez noc 3% spadło. Od 100% przez 1h nawet nie spadło o 1%.

Screenshot_2021-11-25-15-11-45-217_com.miui.securitycenter.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny wynik cieszę się. 12h SOT lekko. Nie wiem ile ma realnie bateria. Ale ładuje ją ładowarka 1.5A 3h. W tej chwili zostało mi 35% i 12h cały czas używam rozmawiam itd. Zero spiny że telefon padnie w pracy. A wcześniej to z 2x potrafiłem ładować do 60% i spadło do 10% i znowu ładowanie. W tej chwili to bajka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zapewne tak. Zobaczymy jak to się będzie miało do użytkowania. Nie mam nadzieji że będzie mi trzymać 2dni bateria. Ale ważne żeby nie musieć go ładować 2x dziennie przy intensywnym użytkowaniu tylko żeby móc cały dzień pracować. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...