Jump to content

Zablokowanie bootloadera

Recommended Posts

Witam,

Kombinowałem z Redmi Note 8 Pro żeby umożliwić nagrywanie rozmów. Niestety nie udało mi się. Ale po odblokowaniu bootloadera aplikacja Google Pay wywala komunikat, ze telefon jest zrootowany i nie chce (aplikacja) działać. A to dla mnie ważniejsze niż nagrywanie rozmów.

Jest mnóstwo poradników jak odblokować bootloader ale jak to odwrócić nic nie mogę znaleźć.

Czytałem że te indonezyjskie nie obsługują NFC. Cały dzień się wczoraj pałowałem z telefonem. Zainstalowałem MIUI Global 11.0.6 (PGGMIXM) i nie niestety ACR nadal nie nagrywa dzwięku. Przy żadnym ustawieniu nagrywania :(

A gdzie czytałeś że nie działa NFC? Ile tych wpisów było? Tu na forum co i rusz jest potwierdzenie że na Indonezji działa.
U mnie działa.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

57 minut temu, r0bby napisał:

Czytałem że te indonezyjskie nie obsługują NFC.

Indyjskie, indonezyjskie obsługuje. Czasami VoLTE nie działa prawidłowo. Tu link do indonezji https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QGGIDXM/begonia_id_global_images_V12.0.4.0.QGGIDXM_20210211.0000.00_10.0_global_b3de584dae.tgz

Edited by FromWP
  • Thanks 1

23 godziny temu, r0bby napisał:

Nie używałem magiska. Zdjąłem locka na stronie Xiaomi.

Jak odblokowałeś bootloader, to safetynet nie przechodzi. Musisz zainstalować Magiska, by naprawić Google Pay i certyfikat Google.

Przy instalacji romu indonezyjskiego nie ma potrzeby wgrywania Magiska. Po zablokowaniu bootloadera wszystko działa. To jest oficjalny rom więc nie trzeba go rootować.