Skocz do zawartości

plany chińskiego giganta na ten rok ?


sfrustrowany

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek o tych wyciekach był już poruszany w innym temacie.

Acid już wyjaśnił, co Xiaomi może pokazać, a co jest tylko wymysłem dziennikarzy. Także trzeba brać na to duże poprawki.

Przydałby się Mi5 mini z 4.3'' ekranem, nie każdy lubi tablet nosić w kieszeni :angry::(

tapatalk32.png

Powered by MI2S

Ja też uważam, że 4,3 cala (na moją dłoń) to idealny rozmiar do operowania telefonem jedną ręką. Niestety nie w tą stronę to idzie - świat chyba lubi nosić plecak na ramieniu, żeby chować telefon :-P

Ale do wszystkiego się człowiek przyzwyczaja. I teraz jestem skłonny zaryzykować przesiadkę na 5' :-D Oczywiście z jak najmniejszą ramką.

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvinka liczy na zupełnie nowe urządzenie, coś wielkości mydelniczki co będzie robiło "coś" ciekawego przy pomocy jakichś prostych gestów, albo jakąś dziwną kombinację typu komputer chowany do kieszeni i dotykowy ekran grubości folii zwijający się w rulonik, który się z tym klamotem będzie komunikował po blufucie. :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że 4,3 cala (na moją dłoń) to idealny rozmiar do operowania telefonem jedną ręką. Niestety nie w tą stronę to idzie - świat chyba lubi nosić plecak na ramieniu, żeby chować telefon :-P

Ale do wszystkiego się człowiek przyzwyczaja. I teraz jestem skłonny zaryzykować przesiadkę na 5' :grin: Oczywiście z jak najmniejszą ramką.

Ja mam małą dłoń i 4,3 cala to jednak za mało. Tym bardziej gdy telefony służą coraz radziej do dzwonienia, stając się bardziej przenośnymi centrami multimedialnymi. Ok. 4,7 cala to obecnie rozsądny kompromis między wielkością ekranu i wielkością obudowy co widać na przykładzie Redmi 2 czy wzorca w klasie - Z3 Compact. Zgoda-  jeśli 5" to tylko minimalne ramki. Dzkoda, że plotka o Mi4s sprzed kilku miesięcy to tylko plotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytkie te info jakies bzdurne redmi note 2 taki sma jak 1 s 820 w mi5 i 3 wersja mi4 czy nawet 4 bo gdzies mi sie obila wersja black z 2 gb ram a biala chyba miala 3 gb nie ? xD

Na ibg była kiedyś wersja Youth z 2gb ram Edytowane przez maaaciekmaaaniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SD818 to tylko plotka, 820 został oficjalnie zapowiedziany przez Qualcomma, w drugiej połowie roku mieli zacząć wysyłać pierwsze próbne egzemplarze testowe do klientów.

No to i tak niemożliwe by MI5 był w listopadzie z tym CPU. Skoro S810 zapowiedziano chyba w 2014 jakoś pod koniec a pierwsze telefony były po targach CES i był to LG Flex 2 bodaj. Potem M9 i dopiero w maju Mi Note PRO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Dlaczego nie? Mi Note Pro ze Snapdragonem 810 został zaprezentowany na początku roku, a sprzedaż zaczęła się dopiero teraz, z Mi5 może być podobnie - pokażą w listopadzie gdy 820 będzie na ukończeniu, a sprzedaż zacznie się na początku 2016 gdy produkcja tego układu ruszy pełną parą. SD820 nie powinien mieć takich opóźnień jak SD810, który był robiony na kolanie, miał sporo problemów z którymi do końca próbowano sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...