pkonrad

Smartfony Xiaomi zakupione na GearBest i Banggood objęte 24-miesięczną europejską gwarancją?

Recommended Posts

Niby kupując od oficjalnego dystrybutora gwarancja musi być uznana. Taką wiadomość dostałem od oficjalnego sklepu Xiaomi na Aliexpress.

Screenshot_2020-07-15-22-57-41-376_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.jpg.5e016caa1de16c5b6c50fcdccfdb1d84.jpg

Warunki umowy gwarancyjnej: https://www.mi.com/global/service/warranty/, po wybraniu Poland możesz znaleźć tam taki zapis "Zgodnie z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej, Xiaomi zapewnia serwis gwarancyjny we wszystkich krajach Unii Europejskiej, gdzie prowadzona jest autoryzowana przez Xiaomi dystrybucja i obsługa posprzedażna. Oznacza to, że smartfon Xiaomi kupiony w Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Francji i Włoszech jest objęty serwisem gwarancynym w każdym z tych krajów.".

 

Czyli jeśli taki Gearbest czy sklep w Ali jest zarejestrowany w UE i jest autoryzowany przez Xiaomi, to gwarancja w naszym serwisie CSS musi być uznana. default_smile.png

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro z ciekawości zadzwonię do CSS, podam im SN lub IMEI mojego Poco F2 Pro kupionego w oficjalnym sklepie Xiaomi na Aliexpress i zobaczymy co powiedzą na temat ewentualnej naprawy gwarancyjnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy temat, CSS pewnie odmówi naprawy.

Też jestem ciekaw co powiedzą. Wczoraj miałem trochę spraw do załatwienia, dzwoniłem tam 2x ale nie odbierali, a nie miałem czasu czekać godziny przy tel.

Edit:

Dzisiaj po ponad 30 min czekania odebrali telefon w CSS. Kazali podać SN telefonu i otrzymałem informację, że sprzęt pochodzi z zagranicznej dystrybucji, jak najbardziej jest na gwarancji i może być u nich bezpłatnie serwisowany.

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now