Sign in to follow this  
stereo0

Ogromny drain bateri

Recommended Posts

Witam. Wczoraj odebrałem od kuriera T-Rexa. Zegarek przyszedł rozładowany więc go naładowałem. Gdy się naładował podpiąłem go pod apke Amazfit i aktualizowali się dużo rzeczy. Po aktualizacji okazało się, że mam 36% baterii. Za niedługo padł. Podłączyłem go do ładowarki i za jakieś 15 minut dostałem powiadomienie na telefon, że się naładował. Zdziwiło mnie to, ale leżąc na ładowarce widniał napis, że bateria naładowana. Niestety szybko procenty uciekają. Zostawiłem go w ładowarce na noc i 10 minut po odłączeniu miał już 76%. Włączyłem to oszczędzanie baterii na zegarku i póki co stoi w miejscu na tych 76% (kolejne 10 minut), ale chyba nie o to chodzi w nim bo nawet normalnej tarczy teraz nie mam.

Przywracalem do ustawień fabrycznych i nic to nie daje. Myślałem, że z deklarowanych 20 dni chociaż 2 wytrzyma, a nie godzinę. Może coś jakaś aktualizacja napsuła?

Edited by stereo0

Już jest 34%.. Wyłączyłem wykrywanie tętna bo może to mąci i zgłosiłem sprawę sprzedawcy. Zegarek dostałem wczoraj zakupiony na letniej wyprzedaży na AliExpress w "oficjalnym" sklepie Amazfit za cale 126zl więc nie wiem co mi się uda, ale jakbym kupił za pełną kwotę to bym był jeszcze bardziej zly. Najwyżej dispute chociaż liczę, że jednak ten sklep ma coś wspólnego z Amazfit :blink:

Edited by stereo0

dziwna sprawa mam właczone wszystko,bateria przez tydzień spadła tylko o 30 procent jak dla mnie rewelacyjny wynik :)

@czarek1212 problem chyba udało się rozwiązać. Zegarek został wymieniony na nowy. Mam go od wczoraj i spadło 4% w tym 2% przy aktualizacjach. No i lądował się normalnie :) teraz szukam apki od tarcz