Skocz do zawartości

Problem z dokładnością GPS


Alalala

Rekomendowane odpowiedzi

GPS wykrywa tylko punkt początkowy, później nie podąża za telefonem. Przy korzystaniu z aplikacji typu Endomondo i podobnych nie zapisuje mi na mapie przebytej trasy. Jest tylko 1 punkt, z którym na początku się połączył, a i tak nie jest on dokładny - w mieście jest to odchylenie na jakieś 2-3 ulice. Ktoś może miał podobny problem i wie co i jak ustawić w telefonie?

Mam włączony GPS, Tryb lokalizacji - wysoka dokładność

Edytowane przez Alalala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam podobny problem, też z Endomondo, choć u mnie wygląda to tak, że są niby punkty początkowy i końcowy, ale "pomiędzy" nimi wykres na mapie przedstawiony jest za pomocą prostych linii, a nie rzeczywistego przebiegu trasy. Z tego co mi wiadomo, wina leży po stronie samej apki, która od ponad roku nie jest aktualizowana. Pal licho, jeśli ktoś ma ją od dawna, wtedy to działa, ale problemy zaczynają się po jej instalacji na nowym urządzeniu - tak też było w moim przypadku.

Ja zdecydowałem się zrezygnować z Endomondo, znalazłem coś, co nazywa się Mi Fit i niby jest ok, ale nie do końca - po wjechaniu w gęsty las (ale nie totalne odludzie)sygnał został przerwany, a trening zakończony. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...