Skocz do zawartości

Xiaomi Piston V3


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł, czy te Pistony 3 Youth Edition różnią się czymś od klasycznych? Gdzie mogę je kupić żeby mieć pewność, że są oryginalne? A może coś innego, żeby były białe i dobre?
18-22-55-Upgraded-Xiaomi-Piston-3-Youth-In-ear-Bass-Stereo-Remote-Mic-Earphone-Headphone-Headset-with-Earbud.jpg

Ja je kupowałem jedne w jd.com drugie w geek'u. Są nawet niezłe. Mi spokojnie wystarczają. Cena około 22 zł.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć czy te V3 są oryginalne: https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-piston-3-mi-in-earphones-Earphones-for-Xiaomi-Android-Phones-original-gift-box-included/32756082503.html ? Z góry dzięki. Mają dopisek Millet, ale co to ma oznaczać to nie moge znaleźć, opis i wygląd ten sam, opinie pozytywne niby.
Albo gdzie kupić najtaniej oryginały?

Edytowane przez Figolab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Figolab napisał:

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć czy te V3 są oryginalne: https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-piston-3-mi-in-earphones-Earphones-for-Xiaomi-Android-Phones-original-gift-box-included/32756082503.html ? Z góry dzięki. Mają dopisek Millet, ale co to ma oznaczać to nie moge znaleźć, opis i wygląd ten sam, opinie pozytywne niby.
Albo gdzie kupić najtaniej oryginały?

Wyglądają na oryginalne, opinie wystawione także stawiają te ofertę na zaufaną, niepochlebne opinie wynikają z czasu dostarczenia, które tak naprawdę nie są winą sprzedającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na oryginalne, opinie wystawione także stawiają te ofertę na zaufaną, niepochlebne opinie wynikają z czasu dostarczenia, które tak naprawdę nie są winą sprzedającego


Patrząc na zdjęcia innych użytkowników zauważyłem, że na słuchawkach nie ma białej karteczki z kodem QR. Świadczy to o podrobieniu słuchawek?

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2017 o 02:35, Figolab napisał:

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć czy te V3 są oryginalne: https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-piston-3-mi-in-earphones-Earphones-for-Xiaomi-Android-Phones-original-gift-box-included/32756082503.html ? Z góry dzięki. Mają dopisek Millet, ale co to ma oznaczać to nie moge znaleźć, opis i wygląd ten sam, opinie pozytywne niby.
Albo gdzie kupić najtaniej oryginały?

Właśnie dziś dotarły do mnie słuchawki z Twojego linku... i sam nie wiem - jakoś wykonania jest ok jest czarny plastik we wtyczce, a to co powinno być metalowe jest metalowe - ale nie ma kodu QR na pudełku, nie ma też nalepki z kodem na kablu. Czy Xiaomi wypuszcza swoje produkty bez kodów QR?

 

Edytowane przez dzetar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś dotarły do mnie słuchawki z Twojego linku... i sam nie wiem - jakoś wykonania jest ok jest czarny plastik we wtyczce, a to co powinno być metalowe jest metalowe - ale nie ma kodu QR na pudełku, nie ma też nalepki z kodem na kablu. Czy Xiaomi wypuszcza swoje produkty bez kodów QR?
 


Obawiam się, że nie, dlatego wolałem nie ryzykować. Sprzedawca brakiem kodu tłumaczy się, że jest to starsza wersja i produkowana tylko dla Chińczyków, ale przeglądając opinie, natrafiłem na jednego użytkownika, który pokazał zdjęcia pudełka swoich wcześniejszych słuchawek (tego samego modelu) i zakupionych na tej aukcji. Na pudełku pierwszych słuchawek wszystko napisane jest po chińsku (jak Xiaomi ma w zwyczaju), a na pudełku słuchawek z tej aukcji napisy są po angielsku. Niestety nie pokażę tu tych zdjęć, ponieważ sprzedawca usunął tę ofertę o ile w ogóle nie zniknął z AliExpress. Ale pomimo zauważonych zmian, użytkownik ten wystawił dobrą opinię i chwalił sobie jakość brzmienia i wykonania słuchawek.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Figolab napisał:

 


Obawiam się, że nie, dlatego wolałem nie ryzykować. Sprzedawca brakiem kodu tłumaczy się, że jest to starsza wersja i produkowana tylko dla Chińczyków, ale przeglądając opinie, natrafiłem na jednego użytkownika, który pokazał zdjęcia pudełka swoich wcześniejszych słuchawek (tego samego modelu) i zakupionych na tej aukcji. Na pudełku pierwszych słuchawek wszystko napisane jest po chińsku (jak Xiaomi ma w zwyczaju), a na pudełku słuchawek z tej aukcji napisy są po angielsku. Niestety nie pokażę tu tych zdjęć, ponieważ sprzedawca usunął tę ofertę o ile w ogóle nie zniknął z AliExpress. Ale pomimo zauważonych zmian, użytkownik ten wystawił dobrą opinię i chwalił sobie jakość brzmienia i wykonania słuchawek.

Wysłane z mojego Redmi Note 2
 

 

Nalepka znajdująca się na kartonowym pudełku jest w języku angielskim. Również znalazłem opinię z pytaniem o brak kodu QR i odpowiedź o tym, że to pierwsza wersja tych słuchawek.... w co ciężko mi uwierzyć bo na naklejce jest zapis "Manufactured Feb-2016" czyli prawie rok po ich premierze ;). Mam nadzieję, że się nie zwinęli bo napisali że od 16 do 23 stycznia nie prowadzą sprzedaży towarów bo mają "Dreami`s annual meeting". Słuchawki wykonane są dobrze grają też całkiem ładnie (nie jestem audiofilem, słoń mi na ucho też nie nadepnął) ale kartonowe pudełko i brak kodów QR wskazuje raczej na podróbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dzetar napisał:

Nalepka znajdująca się na kartonowym pudełku jest w języku angielskim. Również znalazłem opinię z pytaniem o brak kodu QR i odpowiedź o tym, że to pierwsza wersja tych słuchawek.... w co ciężko mi uwierzyć bo na naklejce jest zapis "Manufactured Feb-2016" czyli prawie rok po ich premierze ;). Mam nadzieję, że się nie zwinęli bo napisali że od 16 do 23 stycznia nie prowadzą sprzedaży towarów bo mają "Dreami`s annual meeting". Słuchawki wykonane są dobrze grają też całkiem ładnie (nie jestem audiofilem, słoń mi na ucho też nie nadepnął) ale kartonowe pudełko i brak kodów QR wskazuje raczej na podróbkę.

Mętne tłumaczenie,ale faktycznie były dwie wersje tego modelu, różnice były widoczne głownie po pilocie, w standardowych była to kropeczka na środkowym przycisku, a w innej dwa przedziałki ( chyba takie jak w Hybrid Iron) A Ty co masz ? Każde słuchawki jakie zakupowałem, miały na kablu ogonek z QR. Swoje Pistony V3 kupiłem w 2015 i także wszystko mają na miejscu, teraz kupiłem Hybrid Pro i także jest.

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2017 o 21:40, wojtekmarchewka napisał:

Mętne tłumaczenie,ale faktycznie były dwie wersje tego modelu, różnice były widoczne głownie po pilocie, w standardowych była to kropeczka na środkowym przycisku, a w innej dwa przedziałki ( chyba takie jak w Hybrid Iron) A Ty co masz ? Każde słuchawki jakie zakupowałem, miały na kablu ogonek z QR. Swoje Pistony V3 kupiłem w 2015 i także wszystko mają na miejscu, teraz kupiłem Hybrid Pro i także jest.

Na pilocie mam dwa przedziałki. Sprzedawca zapewnia o oryginalności produktu - zadałem pytanie dotyczące braku kodów QR zobaczymy co odpisze. Zawsze można otworzyć spór ale nie mam pewności co do ich nieoryginalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki doszły, jestem dość zadowolony, ale mam 2 pytania:

1) jak rozpoznać Xiaomi Hybrid Iron jeśli chodzi o oryginalność słuchawek? Co prawda mam przyklejoną do nich naklejkę (z jednej strony logo Xiaomi, z drugiej kod QR) ale gdy wchodzę na stronę na którą ma mnie przekierowywać kod QR to mam błąd 502..

2) czy Wasze słuchawki też charakteryzują się tym, że mocniej słychać wokale względem muzyki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, Gawelson napisał:

Sklep godny zaufania, ale wiesz że to nie są Pistony v3? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gawelson napisał:

Jakaś wersja Basic. Z tego co zauważyłem to uboższy pilot

Chyba że źle myślę?

mylisz się, to są po prostu "plastiki" nie znajdziesz tu grama lepszej jakości tworzywa... Takie... zwykłe... rzekłbym, standardowe słuchawki doczepiane przez producentów do pudełek... No i płaski kabel, bez jakiegokolwiek wygłuszenia czy obszycia... efekt mikrofonowy pewnie powala na łopatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gawelson napisał:

Akurat jestem zwolennikiem płaskiego kabla. Nie plącze się.

Czyli tych nie zamawiać?

Płaskie kable to nic dobrego... Zwykły kabel z dobrym oplotem jest sporo lepszy i również nie plącze się tak łatwo, a ich efekt mikrofonowy jest tysiące razy mniejszy... Ja bym tych patykiem nie tknął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...