Jump to content

Gawelson

Użytkownicy
 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

About Gawelson

 • Birthday 04/28/1999

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gawelson's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wydaje mi się że systemowa aplikacja muzyki nie taguje plików tak, że na stałe są one tak potagowane. Tak jak poweramp. Chyba że się mylę i już tak robiłeś ?
 2. Odkopię trochę temat. Pd paru aktualizacji po każdym podłączeniu/odłączeniu ładowarki telefon ścina się tak, że trzeba go resetować przez przycisk. Strasznie irytujące. Zastanawiam się nad formatem, ale mam dosyć sporo muzyki, którą już sobie ładnie potagowałem w systemowej aplikacji muzyki i wizja robienia tego na nowo mnie przeraża wolałbym tego uniknąć. Jaką opcję w TWRP wybrać?
 3. Znajduje aktualizację 7.3.30 ale jej nie pobiera. Jeszcze tydzień temu nie było problemu. Może jej nie ma na serwerze skąd aplikacja pobiera? Ale czemu znajduje?
 4. Tego nie wiedziałem. Dzięki za info
 5. Akurat jestem zwolennikiem płaskiego kabla. Nie plącze się. Czyli tych nie zamawiać?
 6. Jakaś wersja Basic. Z tego co zauważyłem to uboższy pilot Chyba że źle myślę?
 7. https://m.aliexpress.com/s/item/32700583474.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32700583474&productSubject=32700583474&shortkey=FbmQZrYZ&addresstype=600 Zamawiał ktoś z tej aukcji?
 8. Witam, zainstalowałem ostatnio sobie na komputerze Mi PC Suite. Po włączeniu programu i podłaczeniu telefonu, skanowanie zacinało się na 30% (Standard), usunąłem program i zainstalowałem go na nowo, w międzyczasie próbowałem wywalić z komputera wszystkie sterowniki związane z telefonem, dodatkowo na telefonie zainstalowałem MiTunes (Znalazłem ten program w innym temacie na forum). Teraz po podłaczeniu telefonu, program się wyłącza. Nawet nie skanuje tylko momentalnie go wywala. Jakieś pomysły jak to ogarnąć?
 9. Wrzuciłem te pliki, które zmieniają belkę powiadomień z tego tematu (5 przycisków w jednej linii), nadalem im właściwe uprawnienia ale niestety nie działa. Wie ktoś co z tym zrobić?
 10. Jak nadac uprawnienia rw-r--r--a? chodzi mi o literkę a, co ona oznacza?
 11. Mam to samo, tylko że bez szyfrowania urządzenia. Wie ktoś co na to poradzić?
×
×
 • Create New...