Jump to content

Ćwir

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ćwir

 1. Jak w tytule - gdzie najlepiej kupić czarną wersję, żeby mieć pewność, że jest oryginalna?
 2. Pistony V2 zostały wycofane ze sprzedaży - czy wiecie gdzie można jeszcze kupić oryginalne (białe)? Może ktoś z Was ma na zbyciu? http://allegro.pl/sluchawki-dokanalowe-xiaomi-piston-v2-oryginal-fv-i6667652556.html to jedyna oferta w polskich internetach, ale sprzedający ma sporo negatywnych i neutralnych opinii, a do tego w aukcji wspomina, że zdjęcia wykonane są przez nich, a to nieprawda, w związku z tym mam mieszane uczucia i nie wiem czy ryzykować.
 3. Hmm... Obawiam się, że będą jednak za słabe. A Piston V2? http://allegro.pl/sluchawki-dokanalowe-xiaomi-piston-v2-oryginal-fv-i6667652556.html - myślicie, że to oryginał?
 4. Heloł, czy te Pistony 3 Youth Edition różnią się czymś od klasycznych? Gdzie mogę je kupić żeby mieć pewność, że są oryginalne? A może coś innego, żeby były białe i dobre?
 5. Problem rozwiązany. Wielka piąteczka dla Majdana
 6. Witam wszystkich serdecznie, używam Xiaomi Mi Max od niecałego miesiąca na systemie Global, dziś w końcu zebrałem się do instalacji MIUI Polska, zrobiłem wszystko zgodnie z oficjalną instrukcją (miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2) a tu po kilku godzinach grzebania wygląda na to, że jedyne co się zmieniło to przywrócenie ustawień fabrycznych... Do tego nie działa w ogóle Wi-Fi (nie mogę włączyć, tak samo na ekranie powitalnym przy wyborze Wi-Fi była pusta przestrzeń). Zmarnowałem czas, straciłem całą wcześniejszą personalizację i dane, system ten sam a do tego coś się jeszcze pochrzaniło. Co jest?
×
×
 • Create New...