Jump to content

Problem z odblokowaniem ekranu

rudinho
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam taki problem. Czasami gdy chce odblokować telefon, wciskam przycisk do odblokowywania i ekran z zegarem staje się czarny. Nie można go odblokować. Wtedy muszę wykonać restart. Miał ktoś podobny problem? Robiłem hard reset ale nie pomógł.

Telefon jest prosto z kartonu, MIUI GLOBAL 11.3.3.

Pozdrawiam

Edited by rudinho

• rudinho changed the title to Problem z odblokowaniem ekranu
  • 4 months later...

Dzień dobry!

Telefon Xiaomi mi 9 lite użytkowany przez 9 miesięcy. Ostatnio pojawił się problem z czytnikiem linii papilarnych. Telefon w stanie idealnym, nigdy nie upadł. Od pierwszego dnia użytkowany w etui i szybce. Odciski linii papilarnych były dodawane już po jej założeniu. Wszystko działało bez zarzutów. Wykorzystywałam tylko 1 zapisany odcisk i zawsze odblokowywało za pierwszym razem. Ostatnio zauważyłam, że czytnik zaczął działać gorzej. Czyszczenie ekranu, mycie rąk, resetowanie nie pomogło. Dodałam dla tego samego palca jeszcze 4 odciski. Dodawałam nowe, usuwałam stare, zmieniałam nawet animację blokowania. Nie pomogło nic. Czytnik działa, ale odblokowuje 1 na 7 prób. 

Co mogę zrobić zanim zrobię hard reset?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie wiem, czy to moje odczucie czy przypadek. Mam wrażenie że wersja aplikacji ekran zawsze włączony ma wpływ na działanie czytnika. Albo się nie załączał, albo błyskał.

Najnowsze oprogramowanie? Możesz sprawdzić wersję aplikacji ekran zawsze włączony? Ja obecnie mam Alpha2.2.490 i nie narzekam na czytnik. Możesz spróbować przed ostatecznym krokiem. 

• 1 month later...
  • 2 weeks later...