Jump to content

ok_ok

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ok_ok's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. UPD: czytnik bez szkła również nie działa, hard reset nie pomógł, kalibracja czytnika też. Ktoś coś?
 2. Ja mam release-1.19.393-05171700. Może wyczyścić danej tej aplikacji oraz InDisplay Fingerprint?
 3. Właśnie AOD mam wyłączony cały czas.
 4. Dzień dobry! Telefon Xiaomi mi 9 lite użytkowany przez 9 miesięcy. Ostatnio pojawił się problem z czytnikiem linii papilarnych. Telefon w stanie idealnym, nigdy nie upadł. Od pierwszego dnia użytkowany w etui i szybce. Odciski linii papilarnych były dodawane już po jej założeniu. Wszystko działało bez zarzutów. Wykorzystywałam tylko 1 zapisany odcisk i zawsze odblokowywało za pierwszym razem. Ostatnio zauważyłam, że czytnik zaczął działać gorzej. Czyszczenie ekranu, mycie rąk, resetowanie nie pomogło. Dodałam dla tego samego palca jeszcze 4 odciski. Dodawałam nowe, usuwałam stare, zmieniałam nawet animację blokowania. Nie pomogło nic. Czytnik działa, ale odblokowuje 1 na 7 prób. Co mogę zrobić zanim zrobię hard reset? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 5. Ja również będę bardzo wdzięczna za wyjaśnienie powodu usunięcia mojego wątku. W rozdziale problemów technicznych jest 46 wątków. Z nich tylko 2 wyświetlają problem związany z czytnikiem (https://miuipolska.pl/forum/topic/49631-problem-z-odblokowaniem-ekranu/ oraz https://miuipolska.pl/forum/topic/50323-rozwiązane-skaner-linii-papilarnych-przestał-działać/). Z tym, że jeden z wątków dotyczy problemu, który się pojawił po modyfikacjach oprogramowania i bootloopie i odciski się nie zapisują (u mnie się zapisują), a w drugim wątku mowa jest o czarnym ekranie, którego u mnie również nie ma. Zatem bardzo proszę o wyjaśnienie, w którym miejscu mój problem był omawiany.

   

   

  1. mrosi

   mrosi

   Dotyczą niedziałającego czytnika linii papilarnych? Dotyczą. Zadaj zatem pytanie w którymś z nich.

 6. Dzień dobry! Telefon Xiaomi mi 9 lite użytkowany przez 9 miesięcy. Ostatnio pojawił się problem z czytnikiem linii papilarnych. Telefon w stanie idealnym, nigdy nie upadł. Od pierwszego dnia użytkowany w etui i szybce. Odciski linii papilarnych były dodawane już po jej założeniu. Wszystko działało bez zarzutów. Wykorzystywałam tylko 1 zapisany odcisk i zawsze odblokowywało za pierwszym razem. Ostatnio zauważyłam, że czytnik zaczął działać gorzej. Czyszczenie ekranu, mycie rąk, resetowanie nie pomogło. Dodałam dla tego samego palca jeszcze 4 odciski. Dodawałam nowe, usuwałam stare, zmieniałam nawet animację blokowania. Nie pomogło nic. Czytnik działa, ale odblokowuje 1 na 7 prób. Co mogę zrobić zanim zrobię hard reset? Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
 • Create New...