Skocz do zawartości

Wolne wifi podczas włączonego bluetooth


kapi3511

Rekomendowane odpowiedzi

Używaj 5 GHz lub na 2.4 sprawdź inne kanały i szerokości.
Oczywiście w Routerze.
Wiem, że na 5 nie ma problemu, ale mój router nie posiada. Chyba jest to wina telefonu bo na innych telefonach w tym modelu m poprzednim Xiaomi wszystko działało tak jak należy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @dzidexx wspomniał zmień na routerze kanały jakieś skrajne możesz też zmienić szerokość z 20 na 40, Jak nie masz dostępu do ustawień Routera to sprawdź problem u kogoś innego na wifi. Nie powinno być problemów ale nawet nie podałeś co to za router może jakiś szrot i nakładają się fale blu 2,4 i wifi 2,4

A ty @PINGESPONGE2 weź ty się nie odzywaj jak nie wiesz... i nie odpowiadaj bo to nie do Ciebie pytanie było. Zaśmiecasz wątki tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak [mention=43936]dzidexx[/mention] wspomniał zmień na routerze kanały jakieś skrajne możesz też zmienić szerokość z 20 na 40, Jak nie masz dostępu do ustawień Routera to sprawdź problem u kogoś innego na wifi. Nie powinno być problemów ale nawet nie podałeś co to za router może jakiś szrot i nakładają się fale blu 2,4 i wifi 2,4
A ty [mention=66797]PINGESPONGE2[/mention] weź ty się nie odzywaj jak nie wiesz... i nie odpowiadaj bo to nie do Ciebie pytanie było. Zaśmiecasz wątki tylko.
Dzisiaj spróbuję, ale wątpię że to wina routera bo na reszcie telefonów wszystko jest ok

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 4.03.2020 o 07:25, kapi3511 napisał:

 

Witam, ma ktoś już może sposób jak naprawić wolne wifi podczas uruchomionego bluetooth?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Witam mam ten sam problem udało Ci się rozwiązać problem? Zdjęcia Google też się dłuuugo ładują! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem udało Ci się rozwiązać problem? Zdjęcia Google też się dłuuugo ładują! 
Nie, pozbyłem się tego telefonu Ewidentnie to był problem rn8t, bo na moich wszystkich innych urządzeniach wifi z włączonym bluetooth działa poprawnie.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kapi3511 napisał:

Nie, pozbyłem się tego telefonu emoji2371.png Ewidentnie to był problem rn8t, bo na moich wszystkich innych urządzeniach wifi z włączonym bluetooth działa poprawnie.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Ok rozumiem, ja lubię tego smartfona może ktoś pomoże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kapi3511 napisał:

Nie, pozbyłem się tego telefonu emoji2371.png Ewidentnie to był problem rn8t, bo na moich wszystkich innych urządzeniach wifi z włączonym bluetooth działa poprawnie.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Widać nie miałeś wiele innych Xiaomi 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...