dzidexx

Użytkownicy
 • Content Count

  2,451
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

dzidexx last won the day on March 1

dzidexx had the most liked content!

Community Reputation

347 Excellent

1 Follower

About dzidexx

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/29/1970

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  4

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 SE, Moto G³, E²

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taj jak pisałem wcześniej. Włóż pen, zamontuj, odmontuj, wyjmij, reboot recovery. Jak nie zniknie przywróć ust. domyślne TWRP.
 2. Zrób więc log w TWRP i wrzuć tutaj.
 3. Nie wyjmuj pendrive'a bez wcześniejszego odmontowania. Żaden błąd, twój brak wiedzy. @up
 4. Nie wyłączaj wifi, wyłącz natomiast skanowanie wifi i bt. Można teź użyć aplikacji typu tasker, automate, macrodroid...
 5. Zainstalował się. Używałeś wcześniej pendrive. Podejrzewam.
 6. Wgraj ponownie starszą lub najnowszą wersję MiuiEu. Możesz użyć pendrive/k. Sd/podpiąć do pc w twrp. Twrp masz najnowsze? Też ewentualnie wgraj.
 7. Popraw format data w TWRP, nie piszę o wipe data.
 8. Odpowiedź na twoje pytanie: Smartfon nie musi być odkażany, wystarczy go wytrzeć czystą, zwilżońą(płyn do szyb np.) szmatką. Ważne jest żebyś przedtem umył dokładnie ręce, po wyczyszczeniu odłożył go w czyste miejsce i umył ponownie ręce. Dla jasności opiszę przykładowy, bardzo prawdopodobny sposób zarażenia: Osoba chora/zarażona/nosiciel nakaszle/nakicha/poślini twój leżący na stole smartfon. Ty w przeciągu ~3 godzin dotkniesz ręką zabrudzonego miejsca. Tą samą ręką dotkniesz okolicy ust/nosa lub skonsumujesz jakąś żywność bez użycia sztućców. Jeśli podejrzewasz taką sytuację rozmawiaj w trybie głośnomówiącym po czym umyj ręce i dalej j.w. Lekarze, pielęgniarki, obsługa na oddziałach zakaźnych nie używa smartfonów przed zdjęciem maseczki, rękawiczek i umyciem rąk. Myj często ręce, unikaj dotykania twarzy, noś ze sobą przynajmniej dwie pary rękawiczek ochronnych i śpij spokojnie. Ps. Nie wiem gdzie i co u ciebie trąbią - u mnie tego nie słychać. Ja przebywam w Polsce, kilkoro znajomych we Włoszech i Anglii. Ps.2 Odkażanie nie polega na przetarciu nawilżoną(etanol np.) szmatką. Przedmiot musi w odpowiednich warunkach przebywać przez określony czas. W przypadku 70% roztworu alkoholu - zanurzenie na 15 minut zabije COVID-19 i podobne, nie usunie wszystkich "żyjątek".
 9. https://support.apple.com/pl-pl/HT204172 @Kozdrobot Płyn Orlen'u też będzie dobry. Lampa UV-C najlepsza. https://medipretium.pl/lampy-bakteriobojcze-dezynfekcja-powierzchnii-powietrza-uv-c-26
 10. Przenosi tyle zarazków ile na niego nałożysz, nic więcej.
 11. Alkohol Izopropylowy jest powszechnie używany do usuwania resztek kleju przy wymianie wyświetlacza czy baterii. Resztę sam sobie dopowiedz. Nie uważam, že jest to wskazane. Wskazane jest doinformowanie się nt. sposobów przenoszenia tej choroby oraz o żywotności i zdolności do zarażania przez ten wirus.
 12. Po co chcesz odkażać? Nie dawaj nikomu do ręki. @up
 13. Możesz spróbować jeszcze raz Global, później wypakuj z zipa persist.img i wgraj w twrp. Moim zdaniem nieudana naprawa. Twój wybór oczywiście. CrDroid może być lepszy od Miui.
 14. Wgraj soft MiFlashem, z wipe all bez lock. Na ewentualną reklamację naprawy masz tydzień-dwa. Możesz też sprawdzić w AIDA64 ekran i sensor palucha. @up Ps. Folii lub szkła nie masz obecnie na ekranie?