dzidexx

Użytkownicy
 • Content Count

  1,808
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

dzidexx last won the day on February 19

dzidexx had the most liked content!

Community Reputation

261 Excellent

1 Follower

About dzidexx

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/29/1970

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  4

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 SE, Moto G³, E²

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie. https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/banks/
 2. Nie kupować w pseudo sklepach. Z tym moźesz się kłócić poprzez rzecznika praw konsumenta. Szans dużych nie widzę - jest wygięty.
 3. Normalne może być również China z zablokowanym i Global lub Global India z odblokowanym. China z odblokowanym też się zdarza. Global występuje w 3 wersjach: Global, Global EEA, Global India. Wszystko jest normalne. ...lub instalacja twrp + Magisk, instalacja twrp + hosts... Wpisanie wszystkich informacji ułatwia odpowiedź.
 4. Opcja Reinit camera - wymusza zresetowanie ujęcia. Gdy opcja jest włączona: po zrobieniu zdjęcia ekran gaśnie i po ponownym rozświetleniu można robić nast. zdjęcie. Zdjęcia wykonane przez GCam są przetwarzane przez procesor - nie da się robić kilku zdjęć pod rząd szybko. Pixel'e mają dodatkowy kooprocesor do tego celu. Żaden inny smartfon takiego nie posiada. Sugeruję więcej czytać, wyszukiwarka Google jest dość przyjazna.
 5. Domyślnie włączone. Tylny, przód, szeroki, przód, tylny...
 6. Jeśli masz wersję N: https://www.microsoft.com/en-us/software-download/mediafeaturepack Sprawdź inny kabel, port usb, PC. Podłączaj do Usb 2.0 z tyłu PC(stacjonarny). to "przesyłanie plików".
 7. Może brak uprawnienia "dostęp do powiadomień". Nia mam czystego Androida, nie wiem gdzie to możesz zmienić.
 8. Mi A1 nie posiada Miui, twoje screeny dotyczą Miui. Nic w zasadzie nie musisz robić, powinno działać/poprosić o uprawnienia w trakcie konfiguracji. Ewent. wejdź w ustawienia, aplikacje, MiFit, sprawdź/nadaj uprawnienia, wyłącz optymalizację baterii.
 9. Najlepsze rozwiązanie. Nie kupuję jednak "białych"(żółkną) a "czarne" lub "dymione". Minimalnie zwiększają objętość telefonu i pozwalają na dość dobre "trzymanie". Oczywiście to moja subiektywna opinia.
 10. Co za różnica? W obu masz 24 miesiące gwarancji lub rękojmi(ty dostałeś w odpowiedzi od Proline).
 11. https://miuipolska.pl/forum/topic/45873-zablokowany-telefon-this-device-is-locked/?tab=comments#comment-518412 https://miuipolska.pl/forum/topic/20826-mi4c-usuniete-konto-zablokowany-tel/?tab=comments#comment-290619 https://miuipolska.pl/forum/topic/45963-problem-z-uruchomieniem-telefonu/?tab=comments#comment-519931 https://miuipolska.pl/forum/topic/21335-zablokowany-telefon-przez-konto-mi/?tab=comments#comment-297698 Znajdziesz pewnie wiele innych. Podobna blokada jest na innych smartfonach - Google FRP(factory reset protection). Przed sprzedażą smartfona należy usunąć konto z telefonu, z konta X(www), reset do fabrycznych.
 12. Aplikacji nikt poza autorem nie poprawi. Jeśli się nie mylę twój zegar to nie jest widget tylko żywa tapeta. Zainstaluj aplikację "zegar analogowy" i dodaj widget. Możesz stworzyć własną aplikację lub żywą tapetę, ewentualnie komuś zlecić(nie mi). Czegoś jeszcze nie rozumiesz? @jankesd