Skocz do zawartości

MIUI 20.2.20


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Hm. Ciekawy problem. Chciałem wyczyścić wszystkie SMS i w zasadzie się to udało, małym wyjątkiem. Jeden wątek nadal jest w skrzynce i nie da się go usunąć, ani go otworzyć. Zero reakcji. Czyszczenie danych aplikacji SMS nic nie daje, w chmurze też pusto... Ktoś coś?

 

Screenshot_2020-02-25-14-45-54-862_com.android.mms.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
3 godziny temu, QBAQ napisał:

Chciałem wyczyścić wszystkie SMS i w zasadzie się to udało, małym wyjątkiem. Jeden wątek nadal jest w skrzynce i nie da się go usunąć, ani go otworzyć. Zero reakcji. Czyszczenie danych aplikacji SMS nic nie daje, w chmurze też pusto... Ktoś coś?

Wymuś zatrzymanie a następnie usuń wszelkie dane. Nie uruchamiaj aplikacji SMS, reset telefonu do TWRP i wyczyść "Cache/ART Dalvik" i zwykły "Cache"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tej wersji miałem taki problem po restarcie telefonu zawsze wywalało mi powiadomienie błąd bufora drukarki i miałem problem z MMS na aplikacji od googla po dodaniu  gifa lub fotki zamykało aplikację .Czyszczenie danych apki nie pomogło wróciłem do poprzedniej wersji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy to wina aktualizacji czy czegoś innego, ale właśnie po aktualizacji zniknęły mi powiadomienia z kontrolkami w muzycznych aplikacjach, oprócz systemowej. Mowa o Tidal i Poweramp. Czyściłem dane aplikacji, czyściłem dane launchera, uprawnienia i powiadomienia poustawiane. Oszczędzanie baterii wyłączone. Dalej nie ma. Ogolnie launcher też trochę wariuje, po wyjściu z dowolnego miejsca przyciskiem domowym najpierw pojawia się sama tapeta, później czarny ekran, znowu sama tapeta, dopiero ikony, zegar, belka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy to wina aktualizacji czy czegoś innego, ale właśnie po aktualizacji zniknęły mi powiadomienia z kontrolkami w muzycznych aplikacjach, oprócz systemowej. Mowa o Tidal i Poweramp. Czyściłem dane aplikacji, czyściłem dane launchera, uprawnienia i powiadomienia poustawiane. Oszczędzanie baterii wyłączone. Dalej nie ma. Ogolnie launcher też trochę wariuje, po wyjściu z dowolnego miejsca przyciskiem domowym najpierw pojawia się sama tapeta, później czarny ekran, znowu sama tapeta, dopiero ikony, zegar, belka. 
Też to zauważyłem. Zdarza się czasem

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...