Jump to content

Recommended Posts

• Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Odpowiedzi na wasze pytania, zażalenia i skargi: brak skrótów w menu ostatnich aplikacji, brak split screena - potwierdzone, aczkolwiek na ten moment nie ma żadnych planów co do fixa - powody ni

Rebuild niedługo.   Edit 23:39 - Właśnie poszedł na afh, sourceforge będzie trochę później.

Zgłosiłem wasze bugi, pozostaje czekać.

Posted Images

Bez globalnego ciemnego inne aplikacje świecą bielą aż oczy płoną przyzwyczaiłem się do ciemnego i wolałbym z niego nie rezygnować. Na poprzedniej wersji nie było tego problemu. Widać posypał się globalny ciemny. Niestety

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Po instalacji v2 telefon jakby dostał kopa, wszystko działa płynnie, aż chce się z niego korzystać. Nie sprawdzałem jeszcze NFC, dla v1 odniosłem wrażenie zdecydowanego pogorszenia zasięgu tego modułu, przestał gpay działać na czytnikach, z którymi do tej pory nie było problemu, ale to sprawdzę dopiero jutro.  (Mi8) 

1 godzinę temu, gabor2 napisał:

Tylko wersja beta, do której nie można się już zapisać.

Nie trzeba się zapisywać, masz na apkmirror bety, tylko w ostatniej coś popsuli (przynajmniej u mnie) bo przełącznik jest, ale motywu ciemnego nie włącza. Ps przestraszyło się i ciemny motyw zadziałał na ostatniej becie.

Edited by FromWP
  • Like 1
Nie trzeba się zapisywać, masz na apkmirror bety, tylko w ostatniej coś popsuli (przynajmniej u mnie) bo przełącznik jest, ale motywu ciemnego nie włącza. Ps przestraszyło się i ciemny motyw zadziałał na ostatniej becie.
Dziękuję!

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

Zauważony problem po ReUploadzie z Launcherem "RELEASE"

Wyskakuje od czasu do czasu chmurka z powiadomieniem o potrzebie wyczyszczenia danych "Aplikacje > Aplikacje systemowe". Wyczyszczenie RAMu w oknie ostatnich aplikacji umożliwia pozbycie się ciągle wyskakujących powiadomień. Do czasu...

Edited by SzczufFun
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...