Skocz do zawartości

Aklualizacje oprgramowania Amazfit GTR


MarcinB24

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wyszedl oficjalnie soft 1.3.5.32, GPS dziala jak dzialal.

Zimny fix na reku nie do uzyskania, zdjety zegarek zlapal zimnego fixa po 60sek. Goracy fix juz potem po 15-30sek z zegarkiem na reku.

 

Dodali:

- AOD czasowy

- budzik wydluzony do 30sek.

- wyskakujaca informacja o starym AGPS

- naprawa okazjonalnego czarnego ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPS tak samo ustala zimnego fixa(zdjety z reki 30-60sek, na reku moze nie zlapac) czy goracego(na reku 15-30sek). Sciezka rejestrowana jako poszarpana i troche skaczaca. Co zauważyłem to na poczatku treningu zegarek poinformowal ze slaby sygnal i zgubil go ale po 5sek zlapal i tez poinformowal.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wyszla 1.3.5.37 ktory poprawia GPS szybkosc i dokladnosc, zawiera nowy sterownik gps. Zglaszane ze fix w 5-7sek a dokladnosc 3-5m ludzie potwierdzaja.

Mi amazfit nie chce jak narazie wrzucic nowszej wersji, przelogowalem amazfita i nic, hr zegarka i tez nic.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem i ja dziś rano, dzisiejsze spacery z GPS, potwierdzają poprawę doskładności, co prawda zyzgzak nadal ale na poziomie tylko 3-5m a nie jak wcześnie 50-100. Pierwszy fix (zimny był długi) ale kolejne (gorące fix-y) już po 10-15sek. Czyli sporo poprawili ale nadal to nie dokładnosć, gładkość i szybkość BIP-a którego miałem (on tylko w pierwszych sekundach potrafił robić skok 200m z prędkością 30km na pieszo)...

Edytowane przez MarcinB24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Właśnie wyszedł 1.3.7.17
Wprowadzili wykrywanie fazy snu REM, oraz dalsze poprawki dokładności GPS

W moim odczuciu GPS jak ledwo działa to tak samo działa. Próba dziś pokazała że fixa złapał dopiero po zdjęciu z ręki i podczas 2h spaceru zgubił fixa z 3 razy. Było pochmurno.

Wysłane z mojego LIO-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...