Jump to content

Andy32pl

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

About Andy32pl

 • Birthday August 14

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Andy32pl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Przed chwilą wpadła aktualizacja 1.3.5.54, i pojawił się j. polski i kilka drobnych poprawek
 2. Zamówione z GB, przesyłka Priority Line z HK (Hong Kong) via poczta PL. Miała wyjść po tygodniu, a następnego dnia poinformowali mnie o podzieleniu zamówienia na 2 części i wysyłce GTR-a z magazynu z Niemiec DHL -em. Szedł 10 dni roboczych. na drugą część zamówienia ( pasek folia zabezpieczająca ) nadal czekam, pomimo że wg Sweden surface mail, od ubiegłego tygodnia Przesyłka jest w posiadaniu "naszej poczty" Co do skóry "łapie" zabrudzenia, ale za to wygląda ładnie. Zegarek zjada średnio 2% baterii dziennie- przy normalnym użytkowaniu.
 3. No i dotarł ! ... na gorąco... - opisy ikon i w menu są na miejscu, po angielsku. - po aktualizacjach j. polski się nie pojawił, ale nie zdziwię się gdy po którejś kolejnej "zagada po naszemu" - dołączona instrukcja obsługi, również w naszym języku - załączony pasek, jakość b dobra, wygodny, ale do sportu raczej się nie nadaje. - ekran wyraźny nawet w słońcu - koperta nie jest czarna tylko grafitowa, ale wcale to nie przeszkadza. - podstawka do ładowania łączy pewnie - zaskakująco lekki, przynajmniej w porównaniu z SONY - ładuję do pełna, pomęczę go kilka dni zobaczymy ile baterii zejdzie, (poza GPS) włączone wszystko....
 4. Do mnie też ma dotrzeć w poniedziałek, i to czarny. Koperta aluminiowa wygląda na anodowaną, i obym się nie mylił , bo łuszcząca się farba nie wygląda ładnie. Wkrótce przesiadka z nieco już rozpadającego się SONY SWR50. w-g TestHub.pl pojawiły się po ostatniej aktualizacji napisy obok ikonek i w menu, Ma już ktoś ten etap za sobą i może to potwierdzić ?
×
×
 • Create New...