Jump to content

Yanosik - przycisk Home na pływającej ikonie nie działa


Klosiak

Recommended Posts

Cześć,

Niedawno zaktualizowałem MIUI do wersji 9.11.28 i pojawił mi się problem z Yanosikiem i jego pływającą ikoną. Chodzi o to, że kafelek z napisem "Home" nie działa. Po naciśnięciu zamiast przenosić do głównego okna programu to po prostu wraca do pływającej ikony. Pozostałe przyciski działają normalnie. Wydaje mi się też, że dla niektórych komunikatów ikony kciuka w górę i w dół również się nie pokazują. Czyściłem pamięć podręczną aplikacji i dalej to samo. Czy ktoś z Was zauważył podobny problem lub zna jego przyczynę/rozwiązanie? Chciałbym zostać przy tej wersji softu bo bateria bardzo dobrze się na niej spisuje.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Od kilku dni mam to samo. Problem po stronie Yanosika czy Xiaomi? Ja mam 9SE i MIUI 11.0.4. Udało Wam sie coś rozwiązać? Tylko dziwne że kilka dni temu dzialało, a nie robiłem aktualizacji systemu i yanosika.

Edited by colin23
Link to comment
Share on other sites

Panowie z supportu yanosika odpisali że problem znają i pracują nad tematem. 

U mnie po wejściu do innych uprawnień i pozwolenie na większość, przycisk zaczął działać. Wczoraj. Bo dziś raz działa a raz nie. Więc trudno wyczuć przyczynę tego błędu. 

Link to comment
Share on other sites

ja mam inny problem... yanosik w tle nie ma dostępu do gps, mimo udzielenia wszelkich uprawnień, jak jest odpalony na pierwszym planie, nie ma problemu działa jak należy. po zminimalizowaniu (przejście do pływającej ikony) pokazuje komunikat "szukam sygnału gps" mimo, że maps działają bez problemu. po przywróceniu pierwszy plan wszystko wraca do normy.

Jakieś pomysly?

mi9cc  eu.9.12.26

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam. Potwierdzam słowa poprzedników. Na moim Mi6 po jednej z nowszych aktualizacji aplikacja Yanosik miała wyłączone uprawnienie "Wyświetlanie wyskakujących okien podczas pracy w tle" i to powodowało problemy. Niedawno uległ zmianie system uprawnień w MIUI i dlatego pojawiają się takie kwaitki.

Edited by Klosiak
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...