Jump to content

Dzwonek do kontaktu


Recommended Posts

Witam. Jak przypisać dany dzwonek do danego kontaktu???? Mam kontakt na ekranie głównym ze zdjęciem(pomijam to że przy połączeniach nie pokazuje tej foty) i chciałbym do tego kontaktu przypisać jakiś inny dzwonek?? Jak to zrobić. Jest w ustawieniach ustaw dzwonek i ustawiam ale i tak dzwoni ten który jest ustawiony dla wszystkich kontaktów w ustawieniach (dzwięki i wibrację) ktoś coś?????  

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
22 godziny temu, JamCiTo napisał:

Dzwonek...

W kontaktach - - - - > klikasz na kontakt - - - > 3 kropki u góry po prawej (menu) - - - > ustaw dzwonek. 

 

Z fotą nie wiem czy przypadkiem w motywach nie można pomieszać... 

Tzn. jak w motywach???

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To jakiś popsuty masz... U mnie się pokazują, fakt, że nie na całym ekranie, ale nie jest mi to niezbędne do szczęścia i tak każdy kontakt "potrzebny" ma przypisany dzwonek, więc słyszę kto się dobija... Jeden wyjątek, kiedy coś robię i ktoś dzwoni, tylko beleczka z nazwą kontaktu, ale to akurat prawidłowo jest. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jeśli chodzi o zdjęcie do kontaktu, to podczas edycji kontaktu trzeba kliknąć w ikonę w kółku tak jakby z aparatem, i przechodzimy do wyboru zdjęcia.

Co do dzwonka dla określonego kontaktu to mam ten sam problem. Najlepsze jest to, że już miałem ustawiony dzwonek (i działał), ale później przenosiłem kontakty z jednego kona Google na inne i teraz kiedy wybieram dzwonek telefon nie pamięta wyboru i dzwoni standardowa melodia, nie ta którą ja wybrałem :(

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, JamCiTo napisał:

Ale czemu się dziwisz skoro przenosisz kontakty pomiędzy kontami? 

A to tak nie można? Sorry, ale jestem już trochę wiekowy i myślałem, że to żaden problem.

Mówisz, że teraz dzwonek nie zadziała mimo tego, że na nowym koncie kontaktów ustawiam jakiś dzwonek? Jest na to jakaś rada?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pliki dźwiękowe które mają być przypisane do kontaktu muszą znajdować się w wewnętrznej pamięci urządzenia. Nie mogą być zapisane na karcie SD.

Dodatkowo jeśli umieścisz je w folderze .ringtone to będziesz mógł je ustawić z poziomu aplikacji Motywy jako dzwonek systemowy.

Folder ten jest folderem ukrytym i trzeba go "pokazać". Nie jest to konieczne i można samemu utworzyć folder o nazwie Ringtones lub Music - też powinno zadziałać.

 

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...