Jump to content

Redmi Note 8 Pro – Official Global Stable ROM

pkonrad

Recommended Posts

• 1 month later...

Wow. Po roku czekania, Xiaomi wkońcu wypuściło aktualizacje, trochę za późno, zdążyłem zmienić zdanie o tej marce. 

Ci co wcześniej nie mogli zaktualizować tel, nie spróbuj teraz. 

Screenshot_2022-10-09-17-54-41-453_com.android.updater.jpg

41 minut temu, G4-J2 napisał(a):

Wow. Po roku czekania, Xiaomi wkońcu wypuściło aktualizacje, trochę za późno, zdążyłem zmienić zdanie o tej marce. 

Ci co wcześniej nie mogli zaktualizować tel, nie spróbuj teraz. 

Screenshot_2022-10-09-17-54-41-453_com.android.updater.jpg

No dokładnie....moja ósemka już sluży tylko jako telefon rezerwowy.Jako główny to redmi note 11 pro 5g...Szkoda,że tak późno wypußcili tą aktualkę

• 3 weeks later...

Dziś się sam zaskoczyłem, bo miałem od dawien dawna wrzucony region Szwajcaria (na tym egzemplarzu który dostał OTA do Andka 11 już jakiś czas temu, zanim zdążyli poblokować), przestawiłem na Polskę a tu aktualizacja do wersji 12.5.15... Sprawdziłem i faktycznie bodajże we wrześniu taka się pojawiła. Drugi po ręcznym wgraniu Androida 11 także po przestawieniu regionu na PL też "wypluł" 12.5.15. Jutro sprawdzę na trzeciej sztuce, takiej która nie aktualizowała się, czy znajdzie 12.5.7 z Andkiem 11 czy jakąkolwiek inną z jedenastką :)

Edited by dominicus

10 godzin temu, maszkara72 napisał(a):

pewnie to juz koniec wsparcia dla naszego modelu

Myślę, że i tak było całkiem nieźle 😀 Na nowego Andka ani Miui raczej rzeczywiście nie ma co liczyć, ale może jeszcze jakaś aktualizacja zabezpieczeń się trafi...

52 minuty temu, jankoo napisał(a):

Myślę, że i tak było całkiem nieźle 😀 Na nowego Andka ani Miui raczej rzeczywiście nie ma co liczyć, ale może jeszcze jakaś aktualizacja zabezpieczeń się trafi...

Też mysle,że to całkiem nieźle...ciekawie ,ile mój redmi note 11 pro 5G dostanie aktualek,bo do tej pory tylko jedną dostal..a osemka jest świetnym skartfonem,dostarczył mi duzo ,,pozytywnych emocji "...i jest bardzo szybkim i udanym modelem,zresztą ilosc sprzedazy też o nim dobrze świadczy...

Edited by maszkara72

Godzinę temu, arek810316 napisał(a):

Po tej aktualizacji telefon sam mi się ścisza , wariuje tak jakby sam się wciskał klawisz głośności na minus ale nic takiego nie jest,klawisze działają..

U mnie tego nie ma,jedyne,co chyba mozeszc zrobić,to powrót do ustawień fabrycznychto powinno pomóc

No i faktycznie, egzemplarz który też siedział do tej pory na Andku 10, dziś bez problemu zaktualizował się od razu do 12.5.15 i Andka 11 :) Cóż, Xiaomi i tak zrobiło wyjątek, bo były dwie aktualizacje Androida czego jak mnie pamięć nie myli nie było wcześniej w serii Redmi, a RN8Pro mimo wszystko po bólach doczekał się dwóch takich aktualizacji co jest wynikiem niezłym. Ale czas na zmiany, Redmi 12 będzie zapewne drogi podobnie jak wchodzący 12 Lite, to już chyba mając do wydania 2000zł lepiej dołożyć 200-300zł i kupić 12X, a macałem ostatnio w Arkadii serię 12 i ujęła mnie po pierwsze wielkością, świetnie to leży w dłoni, 6,28 cala robi tu robotę :)

received_501317521858747.jpeg

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 10.11.2022 o 04:55, tomiangelo napisał:

Pojawiła się aktualizacja zabezpieczeń Screenshot_2022-11-10-04-50-23-730_com.android.updater.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

I powoli będzie zmierzch tego modelu, ale kultowego modelu, dziś pojawiła się wzmianka, że Xiaomi wrzuciło RN8Pro na listę urządzeń, dla których kończy wsparcie. Miło było, ale czas w końcu zmienić telefon ;)

7 godzin temu, ogromny napisał(a):

Ja tam jeszcze po używam, brak aktualizacji to jeszcze nietragedia  ale co kto lubi. Podejrzewam że następny egzemplarz u mnie to już nie będzie Xiaomi.

Oczywiście,że masz rację... najważniejsze,aby dobrze działał,a mój redmi note 8 działa rewelacyjnie,jak na 2 letni sprzęt,tylko bateria już słabo trzyma,a chcąc wymienić,to tylko zamiennik,bo oryginalnych prawdopodobnie juz nie ma.To cholernie udany model jest