Jump to content

arek810316

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About arek810316

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poradziłeś sobie z tym miganiem? Ja to zauważyłem na szarym tle np jak pisze wiadomość SMS bądź na szarym podświetleniu przeglądarki. Przestaje migać jak wejdę w ustawienia wyświetlacza, tryb ciemny i tam miałem zaznaczone na Dostosuj kontrast automatycznie i to odznaczylem i jest ok.
 2. Rozumiem. Dzięki za pomoc. Tak zapytam jeszcze. Mam okazję kupić poco X3,warto zmieniać z redmi note 8 pro czy dać sobie spokój?
 3. https://allegro.pl/oferta/ladowarka-sieciowa-microsoft-ac-100e-lumia-950-xl-9518149323 Taką ładowarkę miałem... Czyli ładowarka lumii wolniej będzie ładować tak?
 4. Chyba ma. To dlaczego Lumia miała akumulator coś ok 3300 i lądowała się ok 1godz i 50 minut..?
 5. Rozumiem,że ta ładowarka będzie wolniej ladowala note 8 pro ?
 6. Witam . Zostala mi ładowarka po lumii 950 xl . Chciałem ją sobie ładować w pracy note 8 pro. Prąd wyjściowy jaki ma to 3 A a model jeżeli coś to da to AC 100E oczywiście jest bto szybkie ładowanie . Mogę takiej ładowarki używać do note 8 pro?
 7. Witam . Zostala mi ładowarka po lumii 950 xl . Chciałem ją sobie ładować w pracy note 8 pro. Prąd wyjściowy jaki ma to 3 A a model jeżeli coś to da to AC 100E . Mogę takiej ładowarki używać do note 8 pro?
 8. Nie robiłem...a gdzie to się robi? I co tam należy zrobić?
 9. Pozapisywaly mi się po 3 kontakty do jednej osoby ,dwa pierwsze są na karcie SIM a trzeci na koncie google. Tych dwóch pierwszych nie idzie usunąć,wyskakuje mi Podczas zapisywania kontaktu wystąpił błąd..i nie można z tym nic zrobić. A ten trzeci z kolei z konta google bez żadnego problemu można usunąć.. Jak mogę usunąć kontakty..?
 10. Podkręciłem trochę,o takie żywe tapety chodzi https://www.gsmmaniak.pl/1137368/jak-pobrac-zywe-tapety-z-miui-12/
 11. Czy tych super animowanych tapet co jest efekt przejścia z zablokowanego telefonu do głównego ekranu można używać w note 8 pro, będzie to działać?
 12. No właśnie..na globalu tego nie ma niestety...
 13. Nie ma czegoś takiego jak zarządzaj..eksport/import
×
×
 • Create New...