Jump to content

arek810316

Użytkownicy
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

arek810316's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Narazie się uspokoił ale jak dzwoniłem i chciałem wyciszyć bądź zwiększyć głośność to sam leciał w dół. Zobaczę co będzie dalej,jak się powtórzy to robię do ustawień fabrycznych..
 2. Po tej aktualizacji telefon sam mi się ścisza , wariuje tak jakby sam się wciskał klawisz głośności na minus ale nic takiego nie jest,klawisze działają...
 3. Po ostatniej aktualizacji telefon sam mi się ścisza ,jak próbuje podglosnic to sam leci na dół..klawisze sprawne ... To się dzieje po ostatniej aktualizacji
 4. Witam. Poradziłeś sobie z problemem? Mój też tak robi,nie wiem czy to wina softu ,dostał 3 dni temu aktualizacje z automatu i jak podglasniam to sam ścisza do zera..
 5. Witam. Czy ktoś już aktualizował do 12.0.4.0.QGGEUXM STABILNA .. nadal występują problemy z aktualizacją typu zapętlony itp i po jej aktualizacji czy wszystko już naprawiali?
 6. Poradziłeś sobie z tym miganiem? Ja to zauważyłem na szarym tle np jak pisze wiadomość SMS bądź na szarym podświetleniu przeglądarki. Przestaje migać jak wejdę w ustawienia wyświetlacza, tryb ciemny i tam miałem zaznaczone na Dostosuj kontrast automatycznie i to odznaczylem i jest ok.
 7. Rozumiem. Dzięki za pomoc. Tak zapytam jeszcze. Mam okazję kupić poco X3,warto zmieniać z redmi note 8 pro czy dać sobie spokój?
 8. https://allegro.pl/oferta/ladowarka-sieciowa-microsoft-ac-100e-lumia-950-xl-9518149323 Taką ładowarkę miałem... Czyli ładowarka lumii wolniej będzie ładować tak?
 9. Chyba ma. To dlaczego Lumia miała akumulator coś ok 3300 i lądowała się ok 1godz i 50 minut..?
 10. Rozumiem,że ta ładowarka będzie wolniej ladowala note 8 pro ?
 11. Witam . Zostala mi ładowarka po lumii 950 xl . Chciałem ją sobie ładować w pracy note 8 pro. Prąd wyjściowy jaki ma to 3 A a model jeżeli coś to da to AC 100E oczywiście jest bto szybkie ładowanie . Mogę takiej ładowarki używać do note 8 pro?
 12. Witam . Zostala mi ładowarka po lumii 950 xl . Chciałem ją sobie ładować w pracy note 8 pro. Prąd wyjściowy jaki ma to 3 A a model jeżeli coś to da to AC 100E . Mogę takiej ładowarki używać do note 8 pro?
 13. Nie robiłem...a gdzie to się robi? I co tam należy zrobić? No niestety ale w globalu google kontakty są okrojone,tego przebudowania nie ma. Zainstalowałem sobie True Phone i na tym fajnie można zarządzać kontaktami..
×
×
 • Create New...