SimonSmith

Powiadomienia MI 9 SE

Recommended Posts

Pytanie do szczęśliwych właścicieli mi 9 se. Jak wygląda kwestia powiadomień na pasku i AOD? Wyświetlają się już wszystkie powiadomienia ze wszystkich aplikacji czy xiaomi dalej sobie z tym nie poradziło?

A samemu można coś z tym zrobić? Pytam bo ważne są dla mnie takie szczegóły. W drugim telefonie nad którym się zastanawiam Oppo reno z też jest problem z powiadomieniami na AOD, ale chociaż na pasku wszystko jest na miejscu.

Też AOD macie takie ciemne, że nic tam nie widać? Dla mnie jest to kompletnie bezużyteczne. Żeby zobaczyć choćby godzinę to muszę się dobrze przyjrzeć, nie mówiąc o zobaczeniu tam jakiejkolwiek ikony powiadomienia.

3 godziny temu, SimonSmith napisał:

A samemu można coś z tym zrobić? Pytam bo ważne są dla mnie takie szczegóły. W drugim telefonie nad którym się zastanawiam Oppo reno z też jest problem z powiadomieniami na AOD, ale chociaż na pasku wszystko jest na miejscu.

Możesz zainstalować miui Polska, wersję rozwojową, tam masz powiadomienia w pasku i AOD fajnie działa. Są inne problemy, ale kwestia powiadomień rozwiązana. 

Albo przyzwyczaić się. Ja AOD nie używam, a do specyficznych powiadomień na pasku się przyzwyczaiłem. 

Coś za coś. 

• Like 1

moze ktos screena wrzucic jak wygladaja powiadomie ia na pasku na romie miui polska ?

zastanawiam sie nad zakupem SE jako zapasowy telefon, ale takie cos jak powiadomienia w pasku to sa dla mnie podstawy... muszą być :)