Skocz do zawartości

Brak powiadomień z aplikacji na Mi band 4


kamil1545

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć wszystkim. Jakiś czas temu kupiłem dwie opaski Mi Band 4 wersje chińskie. I w dwóch opaskach występuję ten sam problem. Czyli brak powiadomień! Ustawienia MiFit są takie jak zalecenia. Czyli aplikacja jest zablokowana, włączony jest autostart aplikacji, oraz MiFit ma nie być wyłączany w celu oszczędzania energii. Połączenie bluetooth jest, a mimo to nie wszystkie powiadomienia pojawiają się na opasce. Mówię tu o wiadomościach sms, połączeniach telefonicznych, wiadomościach z whatsappa. Oczywiście w ustawieniach wszystko jest włączone, aby owe powiadomienia były. I owszem czasem są, ale i bardzo często kompletnie nie ma nic. Jest to strasznie frustrujące. Bowiem opaska nie spełnia jednej z swoich podstawowych funkcji. Restart opaski i telefonu nie wiele daję. Dwa telefony to Xiaomi, jeden to Mi5, drugi to Mi 9SE. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.09.2019 o 09:38, Panicz napisał:

Czyli aplikacja jest zablokowana, włączony jest autostart aplikacji, oraz MiFit ma nie być wyłączany w celu oszczędzania energii. Połączenie bluetooth jest, a mimo to nie wszystkie powiadomienia pojawiają się na opasce.

Zapewne próbowałeś reinstalacji MiFit oraz ponownego przyznania dostępu do powiadomień. Spróbuj usunąć z listy aplikacje do powiadomień i na nowo je wybrać. Dodatkowo, w ustawieniach opcji programistycznych, na samym końcu jest coś takiego jak "Włącz optymalizację MIUI" (może być to inaczej nazwane), domyślnie jest włączone, należy wyłączyć, to podobno ma wpływ na powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2019 o 15:16, Adambrzuch napisał:

Opaska odczytuje mi wiadomości SMS ale z mesengera pokazuje że dostałem wiadomość ale jej nie odczytuje. Kto pomoże?

spróbuj może usunąć dane z pamięci podręcznej z messengera, sprawdź opcje w Mi Fit: usuń/dodaj alerty aplikacji, jeśli nic wyczyść pamięć. Jakby wszystko zawiodło, możesz sprawdzić powiadomienia poprzez apkę Master for Mi Band 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Od grudnia używam opaski Mi Band 4 połączonej z telefonem mi 9. 

Zaczęła mi blokować powiadomienia z aplikacji (sms, połączenia działają). Zeby działały na nowo muszę odinstalować i instalować na nowo, kilka razy w tygodniu. Wszystko jest włączone jak należy i nagle nie wiadomo czemu dostęp do aplikacji się blokuje. 

W salonie powiedzieli że wadliwa jest opaska, jak się okazało problem leży po stronie telefonu ponieważ gdy mój poszedł do serwisu i połączyłam opaske z telefonem marki LG problem zniknął. 

 

Edytowane przez izuusha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...