Jump to content

Nasze tarcze/wyświetlacze w Mi Band 4 + PORADNIKI

Zenderable

Recommended Posts

4 minuty temu, swr napisał:

Są dwa rodzaje no dobra trzy rodzaje ludzi : 
Ci co lubią taki minimalizm jak na twojej skórce :D
Tacy jak ja co lubią bez obrazków ale jak najwięcej informacji na głównym ekranie dlatego data godzina bateria km kroki i puls :D tarcza - colorfull coś tam potem podrzucę 
I tacy co lubią jakieś bzdetne obrazki czy gify 
Ale skórka fajna jak ktoś lubi taki minimalizm

• Zenderable changed the title to Nasze tarcze/wyświetlacze w Mi Band 4 + PORADNIKI
Dnia 2.08.2019 o 16:46, zygzak napisał:

Ale zabawa fajnae9eb044b4ab956be238856601ccdc18b.jpg

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Czesc kolego widzę ze zaczynasz tworzyć super tarcze ta co masz na reku jest genialna mam ja juz na swoim mibandzie 4 namawiam cie do tworzenia kolejnych na bazowych angielskich tarczach troche pozmieniac dodac polskie dni tygodnia i bedzie git jak chcesz to wysle ci pare projektow do przerobienia ? Bo ja tego kompletnie nie potrafie robic a chetnie bym pozmienial czasami na jakies fajne polskie tarcze pozdrawiam cie... i daj znac...

I tyle. Chyba wyżej się pomylił kolega. Masz 3 standardowe, a 4 jest twoja. Wgrasz inna to ta 4 się zmienia. Nie podoba ci sie, to wgraj inna.

Czy pliki graficzne same się Skalują? Chodzi mi o dni tygodnia. Jeżeli jest komplet to można go użyć wielokrotnie i wielkość dopasuje się do ustawień tarczy, czy każda tarcza musi mieć robione osobne pliki?

A teraz , w związku z moim lenistwem do takiego dłubania, ktoś mi zrobi pl w tym :)http://fii.cz/pqquwxn

mbDB.gif

• Like 1

Czesc kolego widzę ze zaczynasz tworzyć super tarcze ta co masz na reku jest genialna mam ja juz na swoim mibandzie 4 namawiam cie do tworzenia kolejnych na bazowych angielskich tarczach troche pozmieniac dodac polskie dni tygodnia i bedzie git jak chcesz to wysle ci pare projektow do przerobienia ? Bo ja tego kompletnie nie potrafie robic a chetnie bym pozmienial czasami na jakies fajne polskie tarcze pozdrawiam cie... i daj znac...

Dzięki
Teraz mam urlop, bez dostępu do klawiszy, dalsza zabawa po powrocie

Kilka tarcz które przerobiłem z amazfitwatchfaces.com dodając polskie dni tygodnia, nie jestem ich autorem:

1. 795eb75b33bb68fee41d7a2298b4d6fb.png.e7c4654c09e734fef14451965e19208e.png - żadnych zmian, dodane tylko nasze dni tygodnia 1.zip

light_packed_static.png.f5c3305f8a0a9bfa8d2794d8b34e9f6c.png - druga wersja z inną baterią i ikonami od bt dnd oraz lock light.zip

2. 81d04410594d4d7db6e5bde445e912a4.png.533d78eccfc98677a5f421f3f62b7685.png - dodane ikony km oraz ilości kroków, dodane nasze dni tygodnia 2.zip

3. c1c2119a930b410851a547a5d84f5c80.png.1c204a99b92232f38e2c7d4bdf7baab8.png - w oryginalnej wersji jest pogoda, ale nie działa, więc ją usunąłem i dodałem nasze dni tygodnia 3.zip

Edited by skupi
  • Like 3

Dnia 7.08.2019 o 16:06, skupi napisał:

Kilka tarcz które przerobiłem z amazfitwatchfaces.com dodając polskie dni tygodnia, nie jestem ich autorem

Ooo, ja używam tej ostatniej po angielsku. Najchętniej to bym wywalił wszystkie funkcje fit (te poniżej zegarka) i zastąpił bym wielkim czerwonym znakiem bluetooth który pojawia się wtedy gdy brak łączności 

14 godzin temu, doman18 napisał:

Ooo, ja używam tej ostatniej po angielsku. Najchętniej to bym wywalił wszystkie funkcje fit (te poniżej zegarka) i zastąpił bym wielkim czerwonym znakiem bluetooth który pojawia się wtedy gdy brak łączności 

Proszę bluetooth02.zip

czecha_packed_static.png.7556d159328ef7fb25d83317f2aa0e63.png

Edited by skupi
poprawiłem pozycję BT

5 minut temu, klossser napisał:

To jeszcze gdyby usunąć ten "szpetny" znaczek Bluetooth i mam swoją tarczę idealna :D Proszę :)

Jego nie ma, pokazuje się jak opaska rozłączy się :) A co tam chcesz dać, zmarnowana przestrzeń :) Może jakieś logo, jesteś kibicem? :D