Skocz do zawartości

Problem z odblokowaniem bootloader-a


korbielow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wszystko zrobiłem wg poradnika. Czekalem cierpliwie 360 godzin az odblokuje bootloader. Dziś probowałem to zrobić. Włączyłem telefon przeszedłem do fastboot i dostałem komunikat ze mam znowu czekac na pozwolenie tym razem 720 godzin !!!

Nie rozumiem dlaczego. 15 dni temu wszystko zrobiłem co trzeba bylo. Dziś załączyłem telefon włożyłem sim przeszedłem do fastboot i czemu to sie nie udało ?

Czy miałem znowu przed tym w opcjach programistycznych ustawic na nowo Zdjęcie Blokady OEM‚ i ‚Debugowanie USB i Stan Odblokowania Mi ? 

15 dni temu już to robiłem...

Edytowane przez korbielow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Widzę, że nie jedyny mam problem z odblokowaniem. Dzisiaj miałem komunikat, że telefon nie był długo używany i nie można odblokować... Czekamy dalej. Chyba chińczyki się wkurzyli albo chcą żeby kupować nowsze tel :-D

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Wracając do tematu odblokowania tego telefonu.....W marcu odesłałem telefon do Chin bo nie chciało mi się czekać 1080h na odblokowanie. Kasę za telefon oddali, dziś mamy koniec października a ten telefon wrócił do mnie. Oni go nie odebrali i chyba jakimś dyliżansem odesłali go do mnie, także mam za darmo RN5 :)  Paczka pół roku szła z chin, ale mniejsza z tym. Dziś chciałem go znowu odblokować i jest postęp....tylko 720h czekania na następną próbę, co za ustrojstwo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...