Jump to content

Problem z odblokowaniem bootloader-a


korbielow
 Share

Recommended Posts

Witam!

Wszystko zrobiłem wg poradnika. Czekalem cierpliwie 360 godzin az odblokuje bootloader. Dziś probowałem to zrobić. Włączyłem telefon przeszedłem do fastboot i dostałem komunikat ze mam znowu czekac na pozwolenie tym razem 720 godzin !!!

Nie rozumiem dlaczego. 15 dni temu wszystko zrobiłem co trzeba bylo. Dziś załączyłem telefon włożyłem sim przeszedłem do fastboot i czemu to sie nie udało ?

Czy miałem znowu przed tym w opcjach programistycznych ustawic na nowo Zdjęcie Blokady OEM‚ i ‚Debugowanie USB i Stan Odblokowania Mi ? 

15 dni temu już to robiłem...

Edited by korbielow
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Widzę, że nie jedyny mam problem z odblokowaniem. Dzisiaj miałem komunikat, że telefon nie był długo używany i nie można odblokować... Czekamy dalej. Chyba chińczyki się wkurzyli albo chcą żeby kupować nowsze tel :-D

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 5 months later...

Wracając do tematu odblokowania tego telefonu.....W marcu odesłałem telefon do Chin bo nie chciało mi się czekać 1080h na odblokowanie. Kasę za telefon oddali, dziś mamy koniec października a ten telefon wrócił do mnie. Oni go nie odebrali i chyba jakimś dyliżansem odesłali go do mnie, także mam za darmo RN5 :)  Paczka pół roku szła z chin, ale mniejsza z tym. Dziś chciałem go znowu odblokować i jest postęp....tylko 720h czekania na następną próbę, co za ustrojstwo......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...