Skocz do zawartości

Działania moderatora mrosi.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. 

W lipcu zeszłego roku dostałam od tegoż moderatora pierwsze ostrzeżenie z powodu tego, że w jednym ze swoich pierwszych postów zapytałam się "czy wiadomo kiedy będzie aktualizacja dla redmi 4a?" Po jakimś czasie zorientowałam się, że jest napisane, że będzie kiedy będzie, ale ostrzeżenie i tak już było. Napisałam w tej sprawie prywatną wiadomość, w której napisałam, że zdaje sobie sprawę z tego, że popełniła błąd, ale należałoby najpierw napisać nawet posta w tym temacie skierowanego do mnie, że jeszcze raz takie coś się powtórzy i będzie ostrzeżenie, nie chodzi o nic innego jak zwykłe ludzkie zachowanie. Ale OK. Teraz wchodzę na swój profil (dawno tego nie robiłam) i patrzę, drugie ostrzeżenie, za co? Za to, że w temacie MIUI 8.11.22/23 zapytałam, czy wszystkie telefony dostały wymienione w logu opcje, i zacytowanie razem z obrazkiem. 

Ten człowiek ma ewidentnie jakiś problem ze sobą i wylewa swoją flustrację na użytkowników forum. Nie wiem jak inni, ale ja osobiście mam tego dość! Jasne, jest moderatorem, ale niedługo na tym forum nie będzie można napisać Ci. Ten człowiek w pewnym sensie zamiast pilnować porządku na forum, to go niszczy i odstrasza ludzi z niego. Ja mam naprawdę tego dość, że można dostać warna, za to, że Mrosi ma zły dzień. Dowód: temat MIUI 9.1.3, milion postów z pytaniami czy będzie aktualizacja na telefon xyz, co robi Mrosi? Nie daje wszystkim tym osobom ostrzeżenia, tylko pisze posta: 

"Każdy kolejny wpis typu "czy będzie ROM dla..." w tym i kolejnych wątkach cotygodniowych, zostanie nagrodzony 10-godzinnym banem.

Połowa postów w wątku, zamiast wymiany informacji, to pytania jak osioł ze Shreka - "Daleko jeszcze...?". Przeczytałby jeden z drugim pierwszy post, gdzie wyraźnie jest napisane:

Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„.

Nie będzie więcej ostrzeżeń, tylko posypią się warny."

Więc rozumiem, że według tego moderatora na tym forum są ludzie i ludzie. Jednym jak ma się zły dzień albo się kogoś nie lubi, to wali się za wszystko ostrzeżenia, a drugim jak ma się dobry humor pisze się że" tak nie wolno". Dziwię się, że administracja pozwala na takie coś. Ten człowiek ma ewidentnie jakiś problem, ale nie oznacza to, że ma się wyżywać na użytkownikach. (nie chodzi tylko o mnie.) 

Jeśli, nadal ma to tak wyglądać, to bardzo proszę administrację o usunięcie mojego konta. Nie ma sensu udzielać się gdzieś i oglądać czyjeś wieczne fochy o każdy post. A swoją drogą, mam do Was Droga Administracjo pytanie, z czystej ciekawości: 

Nie dziwiło Was nigdy to, że właściwie żaden z użytkowników nie ma problemu z nikim innym, nie ma skarg na innego moderatora, tylko na mrosi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj regulamin, dowiesz się za co 2 ostrzeżenie.

W sumie to widzę tu tylko focha, że ty masz ostrzeżenie za pytanie "kiedy" a innym się upiekło. Z zawiści lepiej byłoby jak by wszystkim dał. Eh.. zamiast się ucieszyć że im się udało to zawiść i pretensje.

Sam mam upomnienia i czepia się czasem, i faktycznie w każdym "problemie" było już/mało wartościowe jest czasem przesadzone, ale poza tym nie jest problemem.

 I tu idealnie pasuje:

 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

RN5p - whyred

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w 1 i w 2 przypadku warny masz zasłużone. Według regulaminu powinniśmy warnować za każde jego złamanie, po to są warny (ostrzeżenia). Trzeba także pamiętać, że 1-2 pkt ostrzeżeń nie powodują, że nie możesz już z forum korzystać. Tak na prawdę "szans na poprawę" masz 5... dopiero po 5 punkcie wchodzi 10h ban. Często warn jest jedynym sposobem szybkiego poinformowania usera, że nabroił, a dopiski pod postem od moda mają 0 siłę przebicia... Jeden cwaniak taki dopisek w swoim poście usunie. inny uda, że tego nie widzi, a jak napiszesz post z ostrzeżeniem, to zostaniesz totalnie zlany. Co do tematów aktualizacji, to one się rządzą troszkę innymi zasadami, przymykamy często oko na ew. lekki spam i odejścia od tematu głównego, czy też czyścimy posty bez warnów, ale jeżeli w danym temacie spam i ew. walki między userami zaszły za daleko, to cóż, sporo osób wtedy dostaje tzw. "rykoszetem".

Jeżeli system warnów komuś nie odpowiada, co też już pisałem w chyba 3-4 tematach ze skargami na moderatorów, niech w dziale pomysłów dla forum poda lepsze rozwiązanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już straciłeś swoją głowę @mrosi

 

OK. To warny mam zasłużone i niech tak będzie. Gdybym miała tylko takie problemy to byłoby super. 

@frrancuz, "Z zawiści lepiej byłoby jak by wszystkim dał. Eh.. zamiast się ucieszyć że im się udało to zawiść i pretensje." 

Nie oceniaj a nie będziesz oceniany. W dalszej części swojego posta, sam zauważasz, że się czepia, ale lepiej udawać, że to mimo wszystko “nic takiego". Po co robić sobie problemy - prawda? Chciałoby się rzec "gdzie ci mężczyźni? 

 

Bawcie się dalej w tym kółku wzajemnej adoracji (nie mówię o wszystkich). 

@Acid, @ZduneX25, panowie, bardzo proszę o usunięcie konta. Dziękuję i pozdrawiam. 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...