simcold

Instalacja Google Camera

Recommended Posts

Ostatnio na moim mi6 zainstalowałem sobie:
- "Magisk-v18.1.zip",
- moduł "60fps_miui_v3.8c.zip",
- aplikacje "MGC_6.1.021_mi6_edition_v4a.apk",
Wszystko działa dobrze.

Teraz widzę że jest nowa wersja modułu "60fps_miui_v3.9.zip".
W jaki sposób najlepiej zaktualizować moduł? Stary trzeba jakoś usunąć? Czy nowy moduł nadpisze stary podczas instalacji?

Druga sprawa: używam MIUI polska i co tydzień robię aktualizację. Czy po aktualizacji trzeba na nowo wgrywać Magiska, moduły, aplikację gcam? Czy wystarczy sam Magisk?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz 2 razy tak. Po aktualizacji miui trzeba tylko magiska zainstalować moduły będą już zainstalowane w nim

• Like 1

Odpowiedz 2 razy tak. Po aktualizacji miui trzeba tylko magiska zainstalować moduły będą już zainstalowane w nim

Czyli wystarczy zainstalować nowy moduł i on nadpisze stary? :)

1 godzinę temu, wozmar napisał:

Czyli wystarczy zainstalować nowy moduł i on nadpisze stary? :)

tak

• Like 1

A jest może jakaś wersja Gcam, która pozwoli na szybkie, manualne ustawienia? Np. ISO, migawka etc? Czy to sam automat? 

siemka, zainstalowałem właśnie gcama, ktoś wie może, jak przełączać się pomiędzy tylnymi obiektywami?

Przytrzymać przełączanie kamerbpo uprzednim włączeniu tej opcji w ustawieniach gCama (zależy od wersji)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Ludzie którzy myślą czy warto, odpowiadam że bardzo warto! Szczególnie jeżeli macie jakieś konta społecznościowe np Instagram. Wasza biblioteka nagle nabierze barw! I tylni aparat i frontowy robią robotę! Jest ostro i ładnie! Na globalu straszne były te fotki, od momentu zainstalowania magiska i modułów jest pięknie <3 

• Like 1

Zainstalowałem tą cudowną kamerę jednak po włączeniu jej aplikacja przestaje działać i zamyka się

Zainstalowałem tą cudowną kamerę jednak po włączeniu jej aplikacja przestaje działać i zamyka się
Kolego jakiś mod pod magisk wgrany? Poszukaj wyżej jak nie masz bez tego nie ruszy

Uwaga ) mam śmieszne pytanie ale nigdzie nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi ) .  Mianowicie zainstalowałem sobie na Mi6 moduł 60fps_miuiv3.8c + GogleCamera, a moje pytanie brzmi- czy teraz ten moduł działa wszędzie ? tzn w oficjalnej apce aparat czy tylko w "googlowej" ?

6 minut temu, zieloony napisał:

Uwaga ) mam śmieszne pytanie ale nigdzie nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi ) .  Mianowicie zainstalowałem sobie na Mi6 moduł 60fps_miuiv3.8c + GogleCamera, a moje pytanie brzmi- czy teraz ten moduł działa wszędzie ? tzn w oficjalnej apce aparat czy tylko w "googlowej" ?

Moduł działa wszędzie ale z tych dobrodziejstw będzie korzystać tylko google camera.  I polecam zaktualizować moduł bo już jest v5.

Nigdzie nie widziałem na xda v5 (  " działa wszędzie ale z tych dobrodziejstw będzie korzystać tylko google camera " to nadal nie rozumiem ) robię zdjęcie oficjalna apką i jest one robione po "staremu" czy na tyle ile ta apka może wykorzystać dobrodziejstwa modułu to robi to ?

Kolego działa również na Miui cam zwiększa różne warianty video chociażby oraz slowmotion. GCam ma więcej funkcji które będą działać na tym modzie

• Like 1

Nigdzie nie widziałem na xda v5 (  " działa wszędzie ale z tych dobrodziejstw będzie korzystać tylko google camera " to nadal nie rozumiem ) robię zdjęcie oficjalna apką i jest one robione po "staremu" czy na tyle ile ta apka może wykorzystać dobrodziejstwa modułu to robi to ?
MI6 Camera MOD
https://t.me/alexey070315

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

10 godzin temu, Adamk102 napisał:

Zainstaluj telegram

Dzięki, pierwszy raz się spotykam z czymś co trzeba mieć na telefonie aby działało na kompie... ale działa :)

Po instalacji na mi6 najnowszego xiaomi.eu 9.4.11, wywala błąd standardowej apki aparatu. Gcam działa dobrze, natomiast apka aparatu xiaomi nie da się uruchomić i przy włączeniu telefonu wywala odrazu błąd.

Kod błędu w załączniku.

aa877c64a2af6d53a795a9abd657314b.jpg

Na global dev też tak było. 
Znasz rozwiązanie problemu? Czyszczenie danych aplikacji nie pomogło. Czyszczenie dalvik i cache też nie. Narazie ubiłem apke ale co jakiś czas wywala sama błąd bez uruchamiania jej.

u mnie na Mi 6 apka aparatu jest zamrożona i nie mam żadnych błędów

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Guest
This topic is now closed to further replies.