Skocz do zawartości

Instalacja Google Camera


simcold

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ludzie którzy myślą czy warto, odpowiadam że bardzo warto! Szczególnie jeżeli macie jakieś konta społecznościowe np Instagram. Wasza biblioteka nagle nabierze barw! I tylni aparat i frontowy robią robotę! Jest ostro i ładnie! Na globalu straszne były te fotki, od momentu zainstalowania magiska i modułów jest pięknie <3 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zieloony napisał:

Uwaga ) mam śmieszne pytanie ale nigdzie nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi ) .  Mianowicie zainstalowałem sobie na Mi6 moduł 60fps_miuiv3.8c + GogleCamera, a moje pytanie brzmi- czy teraz ten moduł działa wszędzie ? tzn w oficjalnej apce aparat czy tylko w "googlowej" ?

Moduł działa wszędzie ale z tych dobrodziejstw będzie korzystać tylko google camera.  I polecam zaktualizować moduł bo już jest v5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widziałem na xda v5 (  " działa wszędzie ale z tych dobrodziejstw będzie korzystać tylko google camera " to nadal nie rozumiem ) robię zdjęcie oficjalna apką i jest one robione po "staremu" czy na tyle ile ta apka może wykorzystać dobrodziejstwa modułu to robi to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widziałem na xda v5 (  " działa wszędzie ale z tych dobrodziejstw będzie korzystać tylko google camera " to nadal nie rozumiem ) robię zdjęcie oficjalna apką i jest one robione po "staremu" czy na tyle ile ta apka może wykorzystać dobrodziejstwa modułu to robi to ?
MI6 Camera MOD
https://t.me/alexey070315

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji na mi6 najnowszego xiaomi.eu 9.4.11, wywala błąd standardowej apki aparatu. Gcam działa dobrze, natomiast apka aparatu xiaomi nie da się uruchomić i przy włączeniu telefonu wywala odrazu błąd.

 

 

Kod błędu w załączniku.

 

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

aa877c64a2af6d53a795a9abd657314b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na global dev też tak było. 
Znasz rozwiązanie problemu? Czyszczenie danych aplikacji nie pomogło. Czyszczenie dalvik i cache też nie. Narazie ubiłem apke ale co jakiś czas wywala sama błąd bez uruchamiania jej.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
25 minut temu, don_kamillo napisał:

U was też GCam działa tak ociężale, czy to kwestia jakichś ustawień?

A gdy aktualizujesz wersję gcam to wcześniej odinstalowales tą starszą? Bo ja tak miałem, dlatego gdy wyskakuje nowy numerek gcam to starą wersję usuwam przed instalacją kolejnego. Spróbuj może pomoże

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...