Jump to content

Kilka pytań Amazfit Bip

Recommended Posts

Witajcie

Kupiłem sobie amazfit bip, wszystko fajnie, ale mam pare pytań, żeby wyświetlała mi się nazwa kontaktu gdy ktoś dzwoni do mnie musiałem przestawić język w telefonie na angielski, czy da się to ogarnąć pozostając przy polskim? Oraz mam problem z trybem snu w zegarku, mianowicie w dzień nie łapie w ogóle ze śpię a w nocy za to kiedy leżę i oglądam tv bez ruchu to zapisuje ze już śpię, miałem jakiegoś fitbita opaske i tam nie było z tym problemu. Z góry dziękuję za pomoc.

• 1 month later...

Podbijam do wątku kolegi żeby nie zakładać nowego.Czy Amazfit Bip pokazuje w chwili połączenia lub otrzymania sms nazwę kontaktu czy sam numer? Miałem poprzednio zwykłego okrągłego Amazfit i tam była z tym loteria.

Wysłane z Mi Note 2

• 3 weeks later...

Pozwolę się podpiąć żeby nie tworzyć nowego tematu.
Mam amazfita od wczoraj, przesiadłem się z mi banda.
Rzekomo Amazfit powinien trzymać na baterii tyle samo co mi band lub dłużej (bez GPS rzecz jasna).
Tymczasem od wczoraj bateria zjechała mi do obecnie 88%. Fakt, trochę szperałem w notify fitness, ale cała zabawa i testowanie odbyły się jeszcze przed ładowaniem do 100.
Mam włączone powiadomienia z whatsappa I innych komunikatorów, smsy, połączenia. Nie było tego dzisiaj jakoś bardzo dużo. Poza tym śledzenie snu przy wsparciu monitorowania tętna, a samo tętno co 15 minut.
Czy to normalne czy jednak za szybko ta bateria schodzi? A może za szybko na wnioski po 1 dniu?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

@tekjowU mnie sporo zależy jaką tarczę ma się wgraną. Te zmodyfikowane często są mocno prądożerne. Np. taka z sekundnikiem u mnie zżera baterie prawie dwa razy szybciej. Poza tym jest zbyt wiele zmiennych jak powiadomienia, jakość połączenia itp. żeby porównywać ale z moich obserwacji wynika, że schodzi mi 3-5% na dobę przy mierzeniu pulsu co minutę, automatycznym monitorowaniu snu, automatycznej pogodzie i kilkunastu powiadomieniach dziennie.  Ze swoimi wnioskami wstrzymaj się do kolejnego ładowania i oswojenia się z zegarkiem bo mi z początku gdy cały czas coś w nim grzebałem to bateria poszła w 7 dni a teraz 2,5 tygodnia to minimum bo GPS nie używam

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...