Jump to content

Jakaś prosta, lekka, ładna, konfigurowalna klawiatura bez dodatków typu swipe i innych pierdół


mgcompany
 Share

Recommended Posts

Jak w tytule, szukam jakiejś prostej klawiatury, w sensie lekkiej, bez wodotrysków, emoji, swipe, może być bez słownika, albo żeby go wyłączyć, bez synchronizacji, najlepiej żeby miała jakiś ładny ciemny motyw, najlepiej taka jak FingerKeyboard2 na starego Windows Mobile, (jeśli ktoś kojarzy). Pomożecie? W sklepie Play jest tyle syfu, że nawet nie chce mi się tam szukać, bo dzisiaj klawiatura według devów musi mieć dostęp do wszystkiego, robić fotki i gify, a najlepiej jakby to jeszcze podpiąć pod nią kartę płatniczą, żeby ściągać hajs. :(

Link to comment
Share on other sites

Smart Keyboard mi nie podeszła, a tej z Xperii nie lubię.

Za to testuję Simple Keyboard i AnySoftKeyboard, pierwsza rzeczywście jest prosta i lekka, ma cztery standardowe motywy, a drugą właśnie zainstalowałem i widzę, że jest bogata w różne ciekawe opcje. 

Link to comment
Share on other sites

Swiftkey kupiłem jeszcze jak była płatna, wtedy miała tylko jedną konkurencję w postaci Swipe, ale ostatnio zaczęła być ociężała. Sam instalator z kilku MB urósł do ponad ok. 30MB, zajmuje sporo pamięci, a i jej responsywność jest coraz mniejsza jak dla mnie. Dlatego własnie zmieniam klawiaturę na jakąś lekką, bo Swiftkey gubi znaki lub wpisuje swoje ze słownika.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...