Skocz do zawartości

Problem przy logowaniu do konta xiaomi


Jer3mi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rozael napisał:

Bez tej aktualizacji nie będzie działać? Bo jednak wyjmując telefon z pudełka oczekuje się w pełni sprawnego telefonu a nie że się będę bawił w pobieranie 1 GB pliku :/

Powinno działać bez i z reguły działa, ale u ciebie nie zadziałało. Nie wiem dlaczego, możliwe że to problem po stronie serwerów Googla, czy Xiaomi. Zawsze możesz oddać telefon, niech serwis z tym walczy, ale stracisz czas i nerwy. To co ci podałem, to oficjalny rom i nikt nie przyczepi się jak go zainstalujesz. Jak nadal będzie źle to go oddasz.

PS. Wygląda na to że dzisiaj jest jakiś ogólny problem z serwerami Googla. Takie problemy z serwerami Googla czy Xiaomi niestety często występują w weekendy i dni wolne od roboty. Jak coś przestaje działać, to nie ma komu naprawić!

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Rozael napisał:

Bo jednak wyjmując telefon z pudełka oczekuje się w pełni sprawnego telefonu a nie że się będę bawił w pobieranie 1 GB pliku :/

Odeślij/oddaj telefon bo to jest jedyna słuszna opcja gdy się czyta takie rzeczy. Niestety za popularnością xiaomi nic dobrego nie idzie, kup sobie coś od apple, samsunga, sony czy LG i będziesz zadowolony, zamiast cieszyć się że masz różne wersje oprogramowania do wyboru, wydawane regularnie aktualizacje, a do tego swobodę i możliwość grzebania w opcjach i systemie według własnych potrzeb. btw. świat poszedł tak do przodu, że 1 GB to nic, nie to co kiedyś gdy człowiek 700 MB przez tydzień pobierał...

Edytowane przez abc00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...