Skocz do zawartości

Wyświetlacz do Redmi Note 4 4/64 Global


roi

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Poszukuję zespołu wyświetlacza do takiego modelu telefonu w kolorze czarnym, dotyk wprawdzie działa ale może sam wymienię to raczej cały zespół.

Najlepiej oryginał lub jakiś bardzo dobry zamiennik.

Może jakieś konkretne linki ewentualnie ktoś ma na sprzedaż ?

Zdjęcie poglądowe

Z góry dzięki,

IMG_20171121_110739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!! czy moze mi ktos polecic jakis serwis gdzie wymienie wyswietlacz w xiaomi redmi note 4x?? dotyk jest sprawny a pekniety jest ekran..

z MiCenter dostalem odpowiedz "Niestety nie naprawiamy tego przypadku z powodu braku części lub możliwości "

zna ktos jakies inne miejsce gdzie to zrobie??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie trochę zmartwiłeś.

 

Specjalnie zamówiłem Note 4 na ibuygou by mieć gwarancję w MiCenter. Wyświetlacze są bez problemu na alim, a tu i tak problem.

Nie mówię tu o mechanicznym uszkodzeniu, ale wychodzi na to, że jak faktycznie coś zacznie szwankować z dotykiem to i tak będę musiał odsyłać do chin...

 

Co do tematu - link do wyświetlacza co ponoć działa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów, proszę o pomoc potrzebuje kupić nowy wyświetlacz do mojego xiaomi redmi note 4 global, polecany na forum jest sklep Dragon-tt ale mam dylemat który ekran bedzie do mnie pasował poniżej podaje linki proszę o pomoc

http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=2552#

http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=1434#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety ale mój Note 4 Global, tak się pobił (sam, przecież mu nie pomogłem ;)), że dotyk się nawet zepsuł, klikał sam wszystko. Postanowiłem że kupie LCD wraz z ramką i digitizerem. Kupiłem do Note 4, okazało się że tam są inne taśmy. Zacząłem więc szperać i okazało się że do tego modelu pasuje ekran od 4X. Kupiłem więc 4X, montuje i podczas włączania ekran podświetla się na czarno. Nic więcej. Telefon działa, wibracje itd. Kupiłem drugi wyświetlacz od 4X bo uznałem że tamten był wadliwy. Ten reaguje tak samo. Pomyślałem że może coś uszkodziłem. Ale dla pewności podpiąłem stary wyświetlacz i on działa normalnie (tylko że dotyk świruje). Więc teraz sam już nie wiem jaki wyświetlacz powinienem kupić.. Mam Note 4 Global Version.

 

Tu widzę jest wyśw do Note 4 global, konkretnie tego modelu LINK

Edytowane przez hiszp4nn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potrzebuję informacji nt. serwisowania Redmi Note 4X.

Przede wszystkim - z jakiej dystrybucji są telefony sprzedawane w MediaMarkt? Oraz jaki koszt byłby wymiany wyświetlacza (pęknięta szybka, dotyk działa) zgłaszając usterkę przez sklep?

Ewentualnie - czy byłby ktoś w stanie wykonać to w X cenie w okolicach Trójmiasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note 4X nie jest w zadnej oficjalnej dystrybucji wiec zadna szanujaca sie hurtownia a stamtad biora stacjonarne i esklepy ( nie importerzy) oraz np ja.

Jesli zapewne chodzilo Ci o Note 4 to MM, ME maja zazwyczaj od abc, ckmediator czy tam action sa. Koszt we wlasnym zakresie i serwisie sklepu 300-400 zl za sama czesc ( serwisy sbe, ck mediator action ), jesli np zewnetrzen specjalizujace sie w serwisowaniu jak @Zexon72 @Acid ta kwota moze oscylowac w granicach 200-300 zl. Nie ma znaczenia czy dotyk dziala czy nie bo jest to caly set zazwyczaj do wymiany.

Raczej radze zlecic to serwisowi ktory sie zna i nie wrzuci setu OEM a wersje np z dragontt ( mozna samemu stamtad zamowic i ew zlecic tylko robocizne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hewret napisał:

W tej cenie uwazam ze nie, jak chcesz ryzykuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...