Skocz do zawartości

Tańsza odmiana Xiaomi Mi 6


r0bertt

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaomi postanowiło wprowadzić tańszą odmianę MI6-tki. Firma zamierza wprowadzić model wyposażony w 4GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej co moim zdaniem jest wystarczająca. Kwota jaką trzeba będzie zapłacić to ok. 1100 zł. A co wy o tym sądzicie? Grafika prezentująca nową odmianę poniżej:

 

xiaomi-mi6-4gb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś będzie powiedzieć jak poznamy jego specyfikację. Jeśli tylko na pamięci się skończy i będzie jako wariant, to ok. Jak dostanie do tej 6 jakąś literkę to mamy następny model by podtrzymać jeszcze sprzedaż, o którym część szybko zapomni przy kolejnej premierze. Mi osobiście się to nie podoba, gdy ta główna gałąź za bardzo się rozrośnie, potem się moment okazuje, iż "fjuczer phone" nie jest już taki "fjuczer" (wolę mniej, ale konkretnych modeli), im to generuje obrót i wpływy, a jeszcze trochę i sami się w tym pogubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, abc00 napisał:

Można coś będzie powiedzieć jak poznamy jego specyfikację. Jeśli tylko na pamięci się skończy i będzie jako wariant, to ok. Jak dostanie do tej 6 jakąś literkę to mamy następny model by podtrzymać jeszcze sprzedaż, o którym część szybko zapomni przy kolejnej premierze. Mi osobiście się to nie podoba, gdy ta główna gałąź za bardzo się rozrośnie, potem się moment okazuje, iż "fjuczer phone" nie jest już taki "fjuczer" (wolę mniej, ale konkretnych modeli), im to generuje obrót i wpływy, a jeszcze trochę i sami się w tym pogubią.

Dokładnie, ale wynik finansowy pokazuje że odrabiają pozycję i niestety mogą iść w tym kierunku co mnie również nie do końca się podoba. Najpierw idzie flagowiec a potem do flagowca cały alfabet bo albo ramu odejmą, a to żółta obudowa albo aparat 2mpix mniej/więcej itp (masakra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko  2gb ram mniej a reszta taka sama jak flagowy mi6 to się sprzeda bo nie każdy potrzebuje tyle pamięci operacyjnej niektórzy kupią tylko po to żeby wgrać jakieś alternatywne oprogramowanie do jakiś testów.itd jako telefon do eksperymentów:-D

A reszta bo tańszy jest od flagowego a miui i tak będzie śmigać na tych 4gb przez jakiś okres wyśmienicie.

A jak dadzą gorszy procesor to pewnie jakaś nowa odmiana i literka na końcu ja np sądzę że w następnym roku będzie kilka wersji z literką na końcu flagowca np elegancka obudowa,dużo ramu średni procesor, najlepszy procesor mało ramu, gorszy procesor lepszy aparat.itd a jak będzie się wchodzić do marketu to będą mieć swój dział osobny.Ale nawet fajnie wychodzisz do marketu a tu cały alfabet na pewno któryś się sprzeda wyśmienicie i zarobi na resztę i firma wyjdzie na zero a w Chinach, Indiach to wszystko się sprzeda bo są na takie wynalazki alfabetyczne różnorakie odbiorcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2017 o 12:51, fieras1 napisał:

Cena spadła o około 100$ od bazowej. Jest zdecydowanie lepiej, ale niestety, gwarancja tylko w Chinach.

Dla mnie to porażka i nie kupię tego bo dla mnie to syf 

Miałem mi 6 nie przyzwyczaiłem się do rozmiaru wyświetlacza

Szkoda że nie ma go w wersji 5.5 

Ale kupować minnote3 ze słabszymi bebechami za wyższa cenę heheh to chyba musiałbym zwariowac 

Szkoda że Xiaomi nie wsadzilo tam snapa 625  i ceny nie zrobiło na poziomie 509$ ... 

Napesbo jak wyjdzie mi6 5.5 to kupię 

Nie kupuje telefonu na pół roku tylko minimum2 lata 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje z chin tylko polski

chce mieć gwarancję .

procesor i adreno to główne różnice .

W Polsce z tego co patrzyłem jest droższy od mi 6 

Zresztą i tak mnie nie interesuje ten model ze względu na bebechy nie najwyższej półki - ja wiem.ze tego nie wykorzystam i tak ale za rok za dwa ???? Zresztą tak jak.pisalem czekam na mi6 5.5 .. jak nie będzie  to trudno seria mi note 3 nie dla mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał mi6(bebechy) z 4,5 cala z ekranem HD to by był demon wydajności i poręczny jakoś nie podchodzą mi te 5,5 calowe ale wszystkim nie dogodzisz więc skoro xiaomi klepie tyle kotletów to mogli by puścić serie flagowca compact(4,5 cala, średni(5-5.2 cala), duży(5,5-5-7 cala) i olbrzym(6- wzwyż cala)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...