Sign in to follow this  
musek

MIUI9 - quick switch

Recommended Posts

Cześć,

Wraz z MIUI9 do systemu zawitać miało szybkie przełączanie się pomiędzy dwoma ostatnio używanymi aplikacjami, jak na GIFie pod tym adresem.
We wszelkich ROMach opartych o AOSP działa to całkiem sprawnie i ułatwia korzystanie z telefonu.

Po zaktualizowaniu MIUI do wersji 9tej na moim Kenzo ta funkcja jednak nie działa. Przy probie użycia jej jak na GIFie system po prostu szybko uruchamia i zamyka listę ostatnio uzywanych aplikacji.

Czy ktoś może to potwierdzić, czy jest to odosobniony przypadek wynikający z problemów z moim systemem (przed aktualizacją do MIUI9 przywracałem go z backup'u przez TWRP). 

Z góry dzięki za odpowiedź! :) 

@emmm2 - przypomnij, jaki masz model telefonu i jaką wersję androida. Czyżby był to Android 6?

Najwidoczniej Android 6 nie dostanie tej funkcji. Ale z tego co mi się wydaje, to czysty android 6 ma wbudowane tego typu przełączanie

Edited by ZielonyBuszmen

Szkoda, widać maksyma "wersja Androida się nie liczy, jedynie wersja MIUI" przestaje mieć zastosowanie... :( 

• Like 1
  • Sad 1

Miałem coś takiego zbindowane w aplikacji Phisical Button Music Control, ale po aktualizacji i zmianach w w sekcji skróty i gesty, przestała kompletnie działać. Reboot jak chcę czegoś użyć, a szkoda 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this