Skocz do zawartości

Komputer nie wykrywa telefonu - NIE MAM SIŁ


Krychoopl09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym odblokować bootloader ale komputer nie wykrywa mi telefonu  w fastboot i także w trbie przesyłania danych MTP,tylko same ładowanie telefonu

W menedżerze urządzeń nie mam żadnego nieznanego urządzenia i nawet nie mogę zaktualizować sterowników ! w telefonie wszystko dobrze ustawione HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krychoopl09 napisał:

Witam chciałbym odblokować bootloader ale komputer nie wykrywa mi telefonu  w fastboot i także w trbie przesyłania danych MTP,tylko same ładowanie telefonu

W menedżerze urządzeń nie mam żadnego nieznanego urządzenia i nawet nie mogę zaktualizować sterowników ! w telefonie wszystko dobrze ustawione HELP

Wgraj mipcsuit(dla sterownika) może wykryje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj mignął mi na en.miui.com wątek z patchem na tryb MTP: http://en.miui.com/thread-613442-1-1.html Zmienia on kilka wpisów w build.prop.
Za to na komputerze sprawdź najpierw czy masz sterowniki, jeśli nie to zainstaluj MiPCSuite i w nim są sterowniki do telefonu.

A najlepiej jakbyś jeszcze napisał jaki masz system, w jakiej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki posiadam, ponieważ wszystko działało, autorowi tematu wykrywało MTP a mnie nie wykrywa, prze instalowanie programu Mi PC Suite nie pomogło, i jak pisałem wcześniej na innych komuterach, to już telefon nie wykrywa pendriva to też wina "braku" sterowników w systemie ?  uważam że te ostrzeżenie nie jest zasadne, macie inne pomysły jak mi pomóc ?

Edytowane przez renmaister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, renmaister napisał:

 macie inne pomysły jak mi pomóc ?

Przed instalacją sterowników zrobiłeś to?

http://darmowyinternet.net/forum/temat-poradnik-jak-wylaczyc-wymuszanie-podpisu-cyfrowego-sterownikow-w-windows-8_230

Jeśli nie, to nie zainstalowałeś ich prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, renmaister napisał:

Tak próbowałem podłączyć telefon do innych komputerów oraz inne telefony Xiaomi do mojego komputera, i tylko mój telefon nie był poprawnie rozpoznawany 

Rozważyłbym możliwość uszkodzenia portu USB. W tej kwestii musiałbyś porozmawiać z Acidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Komputer nie wykrywa telefonu - NIE MAM SIŁ
  • 3 tygodnie później...
Dnia ‎18‎.‎09‎.‎2017 o 15:57, mrosi napisał:

Teoretycznie jest to możliwe, bo w złączu są piny odpowiedzialne za przesył danych i są te, które odpowiadają za zasilanie:

https://pl.wikipedia.org/wiki/USB

Jak wspomniałem, najlepiej gdyby wypowiedział się nasz guru, @Acid.

bez sygnałowych nie ma ładowania też, OS musi znać rezystancję detekcji tak dla uzupełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 6.10.2017 o 19:46, Lamcza napisał:

@renmaister rootowales tel przez wystąpieniem problemu ? 

problem aktualny xD?

Problem wystąpił niedawno przed napisaniem tematu, a rootowałem o wiele wcześniej i wszystko działało bez problemu i nagle przestało, dziś komuter mi wykrył telefon, skopiowałem zdjęcia odłączyłem aby połączyć ponownie i już nie wykrywa, raczej port lub coś w telefonie się uszkodziło, możliwe że coś z systemem w telefonie ?

Edytowane przez renmaister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Problem polega na tym, że komputer nie odczytuje telefonu.Gdy mam ładowanie przez komputer, w menedżerze urządzeń mam Android device, MTP to MTP. Próbowałem wiele rozwiązań, np przez ADB. Najpopularniejszym jest jednak wczytanie go w menedżerze urządzeń jako MTP USB device, jednak ja mam tylko ADB Interface i inne. Czy ktoś zna rozwiązanie? Obecnie nie mogę zgrać filmów na komputer. Próbowałem wgrywania sterowników, czy Windows Update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...