Skocz do zawartości

Przenoszenie na kartę SD


Inchucz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od wczoraj jestem posiadaczem Redmi 4A. Mam również 32gb kartę pamięci, problem w tym, że nie mam pojęcia jak sprawić, by aplikacje instalowały się na karcie, a nie na pamięci wewnętrznej. Telefon normalnie wykrywa kartę. Wersja miui : MIUI Global 8.1 |Stablilna |8.1.4.0(MCCMIDI)
Przy okazji, żeby nie zaśmiecać forum, wiecie, co może być powodem tego, że czasem telefon nie wymaga podania wzoru po zablokowaniu go przyciskiem i wystarczy zwykłe przesunięcie palcem by odblokować tel? Dzieję się to sporadycznie, od wczoraj, miałem tak bodajże z 3 razy. Zwykle wystarczy poczekać, lub zrestartować telefon i wszystko wraca do normy. Czy to wina jakiejś aplikacji, czy może ja przypadkiem coś ustawiłem nie tak? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, omaa kaan napisał:

A nie jest przypadkiem tak, że masz ustawiony długi czas, po którym wymagany jest wzór i sięgasz po telefon zanim ten czas upłynie?

Całkowicie o tym zapomniałem. Tak, rzeczywiście mam coś takiego ustawione. 
A co do przenoszenia aplikacji, ktoś, coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanko- na globalu się nie da, a na eu? jest taka mozliwość?

 

Nezumi - Redmi 4A ma 16 pamięci wewnętrznej, ale dostępne jest około 9

ja w tej chwili mam dostępne niecałe 2, mimo że multimedia mam na SD

16 (9 wolnych na start) to za mało....

Edytowane przez okobar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, okobar napisał:

tej chwili mam dostępne niecałe 2, mimo że multimedia mam na SD

16 (9 wolnych na start) to za mało....

Jaki z tego wniosek - następnym razem musisz pomyśleć o telefonie z 32GB pamięci. 

Inną sprawą jest to, że... A) miui nie pozwala na instalację apk w pamięci zewnętrznej niezależnie od wersji Androida pod spodem. B) instalowanie apk w pamięci zewnątrznej ma sens pod warunkiem zastosowania ultra szybkiej karty pamięci. Uzycie microSD nawet UHC1, nie załatwia problemu - jest ona kilkunastikrotnie wolniejsza od pamięci eMMC w telefonie. 

Ultra szybkie karty jesienią wypuścił m.in. Samsung, ale kosztują prawie tyle, co... Redmi 4A :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam od kilku dni posiadami xiaomi redmi  4a z wersją Androdi 6.0.1 MMb29m i wersją MIUI global 8.5| Stabilna 8.5.1.0(MCCMIED) mam problem gdyż nie mogę przenosić aplikacji na kartę sd a z 16 gb pozostało mi 4 :) co mnie powoli irytuję :D a mam tylko kilka aplkacji

Z góry dziękuje 

Edytowane przez erick0674
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam 32 GB kartę pamięci z SanDysku I problem jest z przeniesieniem danych na tą kartę... Po podłączeniu do komputera w ogóle nic się nie dzieje, nie pokazuje że w ogóle jakiekolwiek urządzenie jest podpięte. Pobrałam aplikacje do przeniesienia plików ale też jest jakiś błąd na różnych aplikacjach, chociaż w ustawieniach aplikacja ma dostęp do wszystkiego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...