Jump to content

Problem z diodą powiadomień

Jaszczomp
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem ponieważ dioda powiadomień nie działa podczas ładowania, powiadomień czy nieodebranych sms'ów/połączeń. Robiłem reset do ustawień fabrycznych i nic. Jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu ? Z góry dzięki 

1 godzinę temu, kubaMI5 napisał:

Jakie oprogramowanie? Global, China? Stabilne, rozwojowe? etc

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Od razu powiem że w tych sprawach jestem zielony. Ale znalazłem coś takiego: MIUI Global 8.2 Stabilna 8.2.10.0

12 minut temu, Jaszczomp napisał:

To jest napisane

Jak dioda jest sprawna, to świeci zmieniając kolor adekwatnie do tekstu. Jak tam nie świeci, to nie będzie świecić nigdzie, popsuta.

• 3 months later...
  • 4 weeks later...

Witam serdecznie. 

Nim założyłem wątek przeszukałem trochę forum oraz zrobiłem reset do ustawień fabrycznych. 

Ale w czym rzecz. 

Dioda powiadomień pokazuje mi tylko 3 kolory, które mam ustawione (zielony wiadomości, czerwony połączenia i niebieski powiadomienia) oczywiście kolor mogę sobie tu zmieniać i jest okej. Nie jest okej jednak to, że np what's up ustawiony mam cyjanowy kolor a pokazuje na niebiesko. Oraz jak mi się kończy bateria dioda nie miga ma czerwono. Przy ładowaniu dioda działa. 

Wiem, że te funkcje ma Redmi 4 pro 3/32 bo jest to mój 2 telefon. Pierwszy odsprzedalem siostrze. 

Jest to nie znaczącą usterka ale nurtuje mnie. 

Pozdrawiam 

Na to wygląda, że ma Pan rację. Po zmianie na biały dioda działa. Szkoda, że to zmienili. Przyzwyczaiłem się do tych funkcji.

Wszystkiemu winna jest obecna aktualizacja na to wychodzi, więc temat raczej do zamknięcia. 

Serdecznie dziękuję za pomoc. 

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...