Damian_zmc

Szkło hartowane

Recommended Posts

Witam . Szukam od kogo można kupić szkło hartowane na całość wyświetlacza. Kupiłem ostatnio szkło ale jest o wiele za małe z każdej strony brakuje po 6mm. Piszę gdzie i od kogo kupujecie .

Co do szkła, to i tak może być zawsze za małe, ponieważ ekran jest 2.5D, czyli zaokrąglony na rogach, przez co szło nigdy nie będzie w całości przykrywać ekranu. Już chyba lepiej kupić folię 3D ARC, która okala cały telefon.

Mam szkło od 3mk, model hd+ czy jakoś tak(25zł). Generalnie polecam, bardzo łatwo nałożyć szkło. Minusem jest szybkie palcowanie ekranu, ciężko odciski usunać.

Dnia 09/06/2017 o 07:22, LuqueWhite napisał:

Mam szkło od 3mk, model hd+ czy jakoś tak(25zł). Generalnie polecam, bardzo łatwo nałożyć szkło. Minusem jest szybkie palcowanie ekranu, ciężko odciski usunać.

Pokrywa cały ekran?

Podasz link.

Edited by Don_Pietro
edycja

Na wstępie witam - to mój pierwszy post na tym forum :D

Ostatnio kupiłem "hurtem" szkła hartowane do Redmi 4X, Redmi Note 4 i do swojego Mi max 2.

Znalazłem takie, które zakrywają cały ekran - różnią się tym od pozostałych, że mają "ramkę" na przyciski dolne.

Dokładnie coś takiego: https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Szklo-Hartowane-mofi-do-Xiaomi-Mi-Max-2/605

Trochę to drogie, ale trzeba przyznać - zakrywa cały ekran.

Oczywiście, można kupić dużo taniej za granicą, ale mi zależało na czasie :)

Aliexpres jest dobrym rozwiązanie średnio za 5 pln można dostać dobrej jakość szkło mam na mi max 2 i dość dobrze kryje.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

A z ciekawości - czy w Waszych szkłach też widoczny jest efekt "tęczy"?

Trochę mnie to denerwuje, na szczęście da się z tym żyć, ale ciekaw jestem czy to wina konkretnego modelu czy ten typ tak ma.

Czyli to wina źle spasowanego szkła czy wina technologiczna (bo inaczej się nie da) ?

Niby to nie problem, ale może lepiej użyć folii (3mk Rock czy co oni teraz mają)?

Guest
This topic is now closed to further replies.