melisa

mi band 2 problem z parowaniem

Recommended Posts

Posiadam telefon xiaomi mi4x. Kilka miesięcy temu kupiłam opaskę mi band 2 którą bez problemu sparowałam z telefonem i i kontem mifit. Niestety opaskę zgubiłam, kupiłam kolejną i nie mogę jej sparować. Bluetooth telefonu pokazuje opaskę w urządzeniach dostepnych jednak nie chce się z nią sparować. Aplikacja fix it for mi band2 nawet po wpisaniu adresu mac opaski nie łączy się z nią Jako rozwiązanie problemu aplikacja podpowiada wyczyszczenie pamięci podręcznej bluetooth (tylko gdzie??). Czy problemem jest fakt, że z telefonem była sparowana inna opaska mi band 2 którą zgubiłam? Niestety nie wiem jak ją rozparować (zalogowałam się na konto xiaomi i nie mam tam żadnej listy powiązanych urządzeń ale usunęłam aplikację mi fit. Aplikacja mi fit jest od wczoraj usunięta, telefon kilka razy już restartowałam i czyściłam z poziomu panelu sterowania. Pomocy ...Jestem bliska wyrzucenia badziewia albo odesłania do chińskich przyjaciół. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamillm dzięki :) Szukałam Bóg wie gdzie a rozwiązanie było tak blisko ;) Udało mi sie rozparować mi fit ze starą opaską i nowa sparowała się bez problemu. Muszę teraz przeprosić chińskiego przyjaciela ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, melisa napisał:

Szukałam Bóg wie gdzie a rozwiązanie było tak blisko ;)

Najprostsze rozwiązania są czasem najlepsze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cześć mam problem z MiBand2 nie mogę sparować z telefonem. Telefon widzi opaskę ale nie paruje. W Mi Fit gdy zaczynam szukać opaski to wyszukuje MiBand1 która też jest w domu. Próbowałem poza domem ale nie idzie. Próbowałem też na innych telefonach i na żadnym nie zadziałało. Jak sprawdzić czy opaska jest sprawna? A może ktoś ma jakis sposób na nią?

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, bosniak napisał:

używana

Jak używana, a nie odparowana i przypisana do innego konta to z MiFit się nie połączy. Ewentulanie z jakąś niezależną aplikacją.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.