bosniak

Użytkownicy
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bosniak

 1. mam podobnie, zaktualizowałem TWRP pobrane z miuipolska raphael wyswietla mi 3.3.1-22, ściągnałem miui 12 dałem zainstaluj plik zip pomielił pomielił niby wszystko ok, ale wraca do twrp a systemu w ogóle nie ma Po aktualizacji TWRP do 3.3.1-32 dalej to samo
 2. Normalnie przez OTA, bo ja mam v11.0.5 i mi nowszego nie widzi?
 3. No jeżeli dla ciebie cały czas podświetlony ekran to to samo co dioda i w dodatku w Xiaomi działa to tak jak chce i kiedy che, to tak masz rację, to stanowczo nie model dla mnie. Może w mi 10 pro będzie dioda, poczekam te parę dni.
 4. Dioda mnie informuje czy coś przyszło czy nie i wtedy zaglądam, jak nie mruga to co 5 minut nie patrzę w telefon. Wiesz nie każdy z nim nawet do stacza chodzi żeby nie przegapić jakiejkolwiek informacji.
 5. Reasumując jest to telefon który żeby wiedziec ze coś przyszło trzeba odblokowywać czy też wybudzać, bo diody nie ma, krawedzie podświetla tylko w momencie jak wiadomość przyjdzie, bo potem gasną, a AOD działa każdy wie jak, kiedy xiaomi sie spodoba, więc oprócz tego że żre baterie to i tak trzeba wybudzić wyświetlacz, bo akurat przyszło coś z np whatsup, ale xiaomi "zapomniało"; wrzucic to na AOD
 6. No to musze szukać czegoś z dioda powiadomień bo taka "proteza" mnie nie satysfakcjonuje. Myslałem że coś na akrenie zaświeca się dopiero jak przyjdzie powiadomienie i gasnie jak to odczytam, a świecenie cały czas ekranu mnie nie satysfakcjonuje.
 7. Czyli ekran musi być cały czas podświetlony?
 8. Czytałem że ten telefon nie ma w ogóle diody powiadomień czyli powiadomienia odbywaja się tylko i wyłącznie poprzez aod?
 9. Da się ogarnąć ten AOD w taki sposób żeby ekran był cały czas wyłączony, a dopiero jak się pojawi jakieś powiadomienie typu whatsup to żeby wtedy wyświetlała sie sama ikonka?
 10. Aaa, czyli nagrywanie bedzie oficjalne jak było przed androidem 9? to jak co brać mi 9t pro? Jest mozliwość regulacji mocy wibracji w tm telefonie, bo ledwie drga i jak mam wyciszony to nie czuje?
 11. A czy nie jest prawdą że Xiaomi przy którejś następnej aktualizacji ma fabrycznie przywrócić swój dialer z możliwością nagrywania rozmów bo ma wywalone na przepisy unii?
 12. Czy można w mi9t pro bo wiem już że w k20 pro na pewno nie, otworzyć bootloader wgrać mu takie oprogramowanie albo sam dialer i aplikację sms od xiaomi, żeby była możliwość nagrywania rozmów ale później zamknąć bootloader żeby prawidłowo działały płatności i np Netflix?
 13. Odświeżanie 120Hz to już jest, czy dopiero będzie po jakiejś aktualizacji bo podobno telefon jest przystosowany?
 14. Też tak mam a wyświetla, co prawda to co mu się podoba a nie mi, no ale zawsze to cos.
 15. Kiedy na stable spodziewamy się czegoś nowszego, bo poziom zabezpieczeń z listopada końcem stycznia nastepnego roku mnie delikatnie mówiąc irytuje.
 16. Nigdzie w telefonie mi go nie zapisuje żebym mógł go zainstalować
 17. Nie nie wgrałem, nie da sie, mam miuipolska, jest połowa stycznia może puszczą jakąś aktualizacje w końcu.
 18. Dzięki kolego, tego szukałem w opcjach programisty jest.
 19. No na stable, dlatego piszę, wstyd, w Huawei starym trupie żony mate 10 pro, od pół roku są kolorowe ikonki.
 20. Nie ma kolorowych ikon i nie pokazuje z wszystkich aplikacji które zaznaczyłem m.in FB, Messenger, dzienniczek, mifit